Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса Черемушки (психоневролог у Одесы Черемушки)
Психоневролог Одеса Черемушки
20Маріка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса Черемушки


Привіт усім! Мені потрібна рекомендація щодо психоневролога, який спеціалізується на маячних розладах. Якщо у вас є інформація про такого фахівця, поділіться, будь ласка, своїм досвідом.
 
Асель Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
20Маріка, рекомендую Вам відвідати Шевчук Ірину Миколаївну. Я просто не можу повірити, як Ірина Миколаївна змінила моє життя. Я страждала від важкої депресії роками, але після лікування у неї, я знову почала насолоджуватися життям.
 
Багіра Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Асель, я теж звертався до неї через депресію. Її методи і підхід справді унікальні, і мені стало легше після лікування.
 
анжеліна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна надала мені підтримку у розв'язанні моїх проблем із харчовою поведінкою, і завдяки їй я перестав відчувати страх перед їжею, і зараз моє ставлення до їжі стало набагато спокійнішим і комфортнішим.
 
Гайша Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
анжеліна, у мене була аналогічна проблема. Вона навчила мене правильного ставлення до їжі і допомогла впоратися з моїми страхами.
 
Бека Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждав від маніакально-депресивного психозу, і Ірина Миколаївна була тією, хто допоміг мені знайти баланс і стабільність.
 
Грейс Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Бека, Ірина Миколаївна дійсно професіонал. У мене були подібні проблеми, і вона допомогла мені повернутися до нормального життя.
 
Голді Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався до Ірини Миколаївни через психози. Вона виявила коріння моїх проблем і розробила план лікування, який спрацював.
 
Гузель Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Голді,  мені теж допомогла впоратися з психозами. Вона дійсно чудовий фахівець.
 
Джуді Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Маячний розлад був частиною мого життя, поки я не почав лікування в Ірини Миколаївни. Тепер я почуваюся значно краще.
 
Жакі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, розкажіть, як можна записатися до Ірини Шевчук?
 
Багіра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Феня Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я настійно рекомендую Ірину Миколаївну Шевчук усім, хто стикається з подібними проблемами неврологічного характеру. Її підхід дійсно ефективний і рятує життя.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса Черемушки (психоневролог у Одесы Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: