Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Викликати дерматолога Одеса (Викликати дерматолога Одеса)
Викликати дерматолога Одеса
Маріанна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Викликати дерматолога Одеса


Доброго дня всім!  Хтось стикався з проблемою виклику дерматолога додому?  Порекомендуйте до кого краще звернутися?
 
Люся45 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю, що тільки Дмитренко Алла Михайлівна виїжджає додому і консультує, і лікарка вона дуже хороша порівняно з іншими.
 
Лапуля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашого малюка в 9 місяців на голівці утворилася скоринка, викликали Аллу Михайлівну, вона допомогла нам розв'язати проблему в короткі терміни.
 
Архідея Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Аллі Михайлівні за результативність лікування! До неї безуспішно лікувалася в Українець І.Д., де без кінця призначала різні процедури, але проблему так і не розв'язала. дуже швидко знайшла підхід, уважно вивчивши аналізи, лікування проводили як зсередини (приймання препаратів), так і зовні (креми, мазі, кілька процедур), що вже через тиждень лікування дало позитивний результат!
 
Інеса Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна кваліфікований фахівець, професіонал своєї справи. Чудова людина, розуміє і привітна. Завжди йде назустріч, пояснює, якщо щось незрозуміло. Завжди на зв'язку, підтримує і направляє.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко вилікувала мене від вугрової хвороби! У мене був середній ступінь, але торпідний перебіг. Багато засобів перепробувала: антибіотики, мазі, препарати на рослинній основі, озонотерапію тощо. Але єдиний лікар, який узагалі згадав про групу препаратів, яка мені допомогла - Алла Михайлівна. Через півроку я нарешті можу спокійно ходити без косметики і забула вже, що таке запалене, хворе обличчя.
 
Zafa Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець, давно такого шукала. Алла Михайлівна з першого прийому мені сподобалася, вона небайдужа і їй дійсно важливий результат роботи, важливо, щоб він задовольнив пацієнта та її саму. Це людина, з якою можна поговорити, обговорити щось, запитати поради і розраховувати на чесні відповіді, без нав'язування дорогих послуг.
 
Gala37 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Є пацієнтом Алли Михайлівни вже кілька років. Грамотний індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважність, делікатність, оптимізм - ось що вирізняє цю лікарку серед колег! Завжди раджу звертатися до неї своїм знайомим і тут вирішила написати, сподіваюся, що мій відгук буде корисним.
 
nina75 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу потрапити до Алли Михайлівни?
 
Інеса Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете викликати Аллу Михайлівну додому за телефонами 0679049003, 0500137361 або записатися на прийом у клініку "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6.
 
Gaa14 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато разів зверталася до Алли Михайлівни з різних питань. І завжди грамотний, індивідуальний підхід до кожного. Дуже задоволена лікуванням.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Викликати дерматолога Одеса (Викликати дерматолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: