Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування тазового болю в жінок в Одесі (лікування тазового болю в жінок в Одесі)
Лікування тазового болю в жінок в Одесі
AvaДарина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування тазового болю в жінок в Одесі 


Добрий вечір! Шукаю лікаря, який спеціалізується на лікуванні тазового болю. Якщо у вас є лікар, якому ви довіряєте в цьому питанні, розкажіть, які кроки він робить для діагностики та лікування тазового болю в жінок?
 
SochiaВікторія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, у мене був чудовий досвід лікування тазового болю у Колосової О.В.! Професійний підхід і увага до кожної деталі. Раджу всім!
 
МарьяNа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Міщенко О.О. за високоякісне лікування. Професіоналізм на вищому рівні! Записуйтеся, не пошкодуєте!
 
Zinulya Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова О.В. - справжній фахівець! Допомогла мені позбутися давнього тазового болю. Рекомендую всім, хто шукає професійного лікаря.
 
Rose9 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудове враження від відвідування Міщенко О.О.! Добра і чуйна лікарка, і результат лікування перевершив очікування.
 
Lybava Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова О.В. - лікар з великої літери! Лікування пройшло на ура, тепер забула про болі в тазі. Вдячна їй за допомогу і рекомендую.
 
Elenochka8 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко О.А. - професіонал своєї справи! Швидко й ефективно вирішує проблеми з тазовим болем. Записуйтеся, не пошкодуєте!
 
Valentina7 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Тазовий біль мучив довго, але завдяки лікарці Колосовій - забула про цей кошмар. Раджу!
 
Малта Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко О.А. - моя рятівниця! Тазовий біль був для мене проблемою, але завдяки лікарю я забула про це.
 
vera67 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, залиште контакти цих лікарів.
 
Elenochka8 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Міщенко приймає в клініці Лікаріум, контакти клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87. Звертайтеся.
 
Lybava Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся приймає в МКЛ №10 на Малиновського, її телефон для зв'язку - 380966717563.
 
GraceМілана Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова О.В. - чудовий лікар і чудова людина! Лікування пройшло на найвищому рівні, результат вразив. Рекомендую всім, хто потребує допомоги.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування тазового болю в жінок в Одесі (лікування тазового болю в жінок в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: