Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Олександр Ілліч Подолян Одеса відгуки (Олександр Ілліч Подолян Одеса відгуки)
Олександр Ілліч Подолян Одеса відгуки
Ромашка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч Подолян Одеса відгуки


Матусі! Розкажіть хто народжував у Олександра Ілліча Подоляна в сьомому пологовому будинку, як усе пройшло. Чи є сенс у нього народжувати? Ваші враження про пологи і лікаря.
 
Чара Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Двічі народжувала в Олександра Ілліча, перший раз екстрене кесарів розтин, другий раз уже планове. Дуже хороший лікар із золотими руками.  Звертайтеся, не пошкодуєте.
 
Евелін Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч врятував мого сина. Ситуація була критичною, якби народжувала в іншому місці - закінчилося б усе плачевно. Дуже щира людина. В екстреній ситуації дуже швидко прийняв потрібне рішення, яке врятувало мою дитину. Лікар від Бога!
 
Фотина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч приймав мої треті пологи. Якщо в двох словах, то це були пологи мрії. Комфортна атмосфера, команда професіоналів на чолі з акушером Подоляном. Завдяки неймовірній енергетиці цього лікаря відчуваєш, що впораєшся і тут без варіантів. Пологи пройшли без травм, м'яко, спокійно, чарівно.
 
Агапа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Олександра Ілліча, був плановий кесарів розтин. Найкращий із найкращих лікарів, уважний, чуйний, просто лікар моєї мрії! Страху не було абсолютно, знала, що моя дитина і я в надійних руках. Після операції відійшла легко, було страшно спочатку вставати і ходити, але болю особливого не було. Шов зроблено дуже ювелірно!
 
Біргіт Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, професіонал своєї справи. Вибір лікаря для мене був дуже важливий, і я щаслива, що не помилилася. Я була абсолютно спокійна і впевнена, що під його контролем все пройде добре. Пологи пройшли швидко і легко в спокійній обстановці без страху і паніки.
 
рита Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Мені дуже пощастило, що потрапила до нього народжувати! Дуже уважний, професіонал своєї справи! Побільше б таких лікарів! Завдяки йому все пройшло добре, хоча це були другі пологи і виявилися складнішими і болючішими, але він мені допоміг впоратися на всі 100%! Підтримав мене і словом, і своїм досвідом!
 
Айлін Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Три рази народжувала в цьому пологовому будинку. Кращої за цю лікарку я не зустрічала. Тактовний, чудовий, грамотний лікар! Професіонал своєї справи! Лікар від Бога! Від нього виходить такий спокій.
 
Павла45 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч - це просто найкращий лікар, який мені траплявся! Чуйний, доброзичливий, завжди допоможе і підкаже. А ще, що важливо, професіонал з великої літери! Другі пологи пройшли під керівництвом цього чуйного лікаря. Я дуже рада, що потрапила до нього!
 
Вола Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар на світі, золота людина. Народжувала в нього двічі, ставлення чудове, завжди допоможе в скрутну хвилину, що в його силах зробить усе! У мене пологи були важкі, ні на секунду не відходив. Завдяки Олександру Іллічу все пройшло чудово.
 
Снігуронька Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка Подолян - добра, чуйна, уважна, чудова людина, віртуозна керівниця і справжній професіонал своєї справи! Безмірно вдячна за допомогу в появі 2 моїх діточок. Дуже спокійно народжувати тоді, коли розумієш, що лікар зробить усе як треба!
 
андрона Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата! Підкажіть, як саме потрапити до Олександра Ілліча?
 
рита Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата андрона ()
Дівчата! Підкажіть, як саме потрапити до Олександра Ілліча?
Тримайте особисті телефони Олександра Ілліча - 0960390029, 0667225294, телефонуйте і домовляйтеся. 
 Будьте впевнені, все пройде благополучно!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Олександр Ілліч Подолян Одеса відгуки (Олександр Ілліч Подолян Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: