Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса відгуки (гастроентеролог у Одесі відгуки)
Гастроентеролог Одеса відгуки
Oliva4ka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроентеролог Одеса відгуки


Друзі, потрібна ваша допомога! Шукаю гастроентеролога з досвідом. Може хтось порадити лікаря, який уважний до пацієнтів і має досвід у розв'язанні проблем із кишечником?
 
Таиssия Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас проблеми зі шлунком, то я б порекомендував звернути увагу на Залевську Ірину Олександрівну. У неї хороший досвід у лікуванні хронічних захворювань.
 
ЧиКа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої друзі відвідували гастроентеролога Чайку Анну Олександрівну і дуже її хвалять. Вони стверджують, що вона відмінно розбирається в проблемах шлунка і кишечника.
 
DerЗykaя Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна - видатний гастроентеролог із глибоким знанням своєї галузі. Вона ретельно вислухала мої скарги, провела необхідні обстеження і запропонувала чіткий та ефективний план лікування. Завдяки її професіоналізму, я змогла впоратися з довгостроковими проблемами зі шлунком.
 
BABAYAGA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Г.О. - справжній професіонал із турботливим підходом до пацієнтів. Вона не тільки володіє глибокими знаннями у своїй галузі, а й створює довірчу атмосферу. Я вдячна їй за увагу до деталей і ефективне лікування.
 
DIMENTRA Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Чайку Ганну Олександрівну. У мене були проблеми зі шлунком, і вона мені дуже допомогла своїм професіоналізмом і увагою.
 
IRXACIWA Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна - чудовий фахівець із гастроентерології. Якщо у вас хронічні проблеми зі шлунком, вона зможе запропонувати ефективне лікування.
 
kowarin Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар із чудовими діагностичними навичками. Анна Олександрівна провела комплексне обстеження, щоб встановити корінь моїх проблем. Її детальні пояснення і терпіння створюють комфортну взаємодію з пацієнтами.
 
OQUQODINA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений професіоналізмом і увагою до мого випадку з боку Ірини Олександрівни. Вона не лише запропонувала ефективні методи лікування, а й детально пояснила, як уникнути повторення проблем у майбутньому.
 
TSERA Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, поділіться інформацією, де приймають ці лікарі?
 
IRXACIWA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон Ірини Залевської - 0687958672 - телефонуйте і домовляйтеся про прийом.
 
BABAYAGA Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна працює в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Отаманша Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна та Залевська Ірина Олександрівна - це відомі гастроентерологи з хорошою репутацією.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса відгуки (гастроентеролог у Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: