Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертебролог Одеса Таїрове (Вертебролог Одеса Таїрове)
Вертебролог Одеса Таїрове
ІннаЯров Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Вертебролог Одеса Таїрове


Сильні проблеми зі спиною, сімейна лікарка зробила всі призначення, нічого не допомогла, каже потрібен вертебролог. Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря вертебролога в Одесі на Таїровому.
 
Anita77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Вертебролог - це невропатолог із кваліфікацією з вертебрології. На Таїровому не чула не про одного такого фахівця.
 
Оліфер Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїровому не можу ні кого порекомендувати. Вам варто звернутися до лікаря невролога-вертебролога Патрашка Катерини, дуже грамотна лікарка, вона допомогла свекра на ноги підняти, який у прямому сенсі зліг і не міг ходити.
 
Moinomer9111 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ІннаЯров ()
Сильні проблеми зі спиною, сімейна лікарка зробила всі призначення, нічого не допомогла, каже потрібен вертебролог. Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря вертебролога в Одесі на Таїровому.
Теж шукаю хорошого лікаря вертебролога на Таїровому, ті, в кого була, нічим не допомогли.
Цитата Anita77 ()
Вертебролог - це невропатолог із кваліфікацією з вертебрології. На Таїровому не чула не про одного такого фахівця.
На жаль, навіть якщо і чули, тільки кажуть, беруть гроші, але не лікують.
 
Ікорочка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Патрашку Катерина дуже хороша вертебрологиня, вона не вантажить непотрібними препаратами і процедурами.  Можете ще проконсультуватися з вертебрологом - мануальним терапевтом Забранським, зі своїми сеансами добре відновлює. З чоловіком мені допомогли удвох. Теж рекомендую.
 
ІннаЯров Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контактні дані та телефон Патрашку Катерини та Владислава Забранського.
 
Оліфер Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина, 1-а поліклініка Болгарська 38, телефон - 0934815955.

Владислав Забранський приймає на Богдана Хмельницького 49, контактний телефон - 0634877825.
 
NataGis Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років тому дуже допомогла матері, коли мама майже не могла ходити. Чудова лікарка.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертебролог Одеса Таїрове (Вертебролог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: