Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Остеопат Одеса Таїрове (Остеопат Одеса Таїрове)
Остеопат Одеса Таїрове
ІннаЯров Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Остеопат Одеса Таїрове


Порекомендуйте, потрібен хороший лікар остеопат на Таїровому, який зможе зняти всі спазми і блоки, а то вже на стіну від болю лізу. Реклама не цікавить, рекомендуйте тих у кого самі були!
 
Anita77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїровому реальних лікарів остеопатів немає. Шукала для себе не знайшла.
 
Оліфер Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене теж турбували болі в поперековому відділі, шукала по Таїровому остеопата і не знайшла жодного хорошого фахівця. За рекомендацією потрапила до остеопата-мануальщика-масажиста Забранського Власлава Володимировича, приймає тільки з МРТ знімками, він зміг допомогти. Тоді приймав на Нєдєліна, зараз приймає в місті, на Богдана Хмельницького. Його можу і Вам рекомендувати.
 
Moinomer9111 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ІннаЯров ()
Порекомендуйте, потрібен хороший лікар остеопат на Таїровому, який зможе зняти всі спазми і блоки, а то вже на стіну від болю лізу. Реклама не цікавить, рекомендуйте тих у кого самі були!
Пішла до одного "остеопата", знайшла на Таїровому, сеанс 5 хвилин і слова, ну ось після цього Вам має бути легше. Як результат легше став тільки мій гаманець, шукаю іншого лікаря.
Цитата Anita77 ()
На Таїровому реальних лікарів остеопатів немає. Шукала для себе не знайшла.
Повністю з Вами згодна, є ті, хто робить вигляд, але не лікують.
 
Ікорочка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж зверталася до Владислава Володимировича, коли він працював на Нєдєліна. Хороший остеопат-реабілітолог і масажист. Приймає тільки зі знімками МРТ, лікування тільки з діагнозом, а не від вигаданих. Мені допоміг. Хороший лікар, рекомендую.
 
ІннаЯров Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть які дослідження треба зробити, як де приймає, який курс лікування, ціна і контактний номер телефону Забранського Власлава Володимировича.
 
Моніка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає тільки зі знімками МРТ, він без них не приступає до лікування, щоб вам не нашкодити.
 
Krokodil1 Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Курс лікування залежить від вашого діагнозу, може допомогти один курс, а іноді потрібно кілька. Сеанс коштує 600 грн.
 
Нінел Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися або проконсультуватися ви можете за телефонами - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Ветта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування, спокійний, товариський, усе пояснює, розповідає, радить. А головне - він реально лікує. Навіть із моєю нестабільністю шийного хребця взяв мене лікувати. і допоміг!
 
Капека Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Шалено боліла спина. Слава Богу! Я потрапила до чудесного лікаря, у якого золоті руки, за 6 сеансів лікар повернув мене до нормального життя, без болю, без обмежень.  Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Остеопат Одеса Таїрове (Остеопат Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: