Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Хороший дитячий психолог Одеса (Хороший дитячий психолог Одеса)
Хороший дитячий психолог Одеса
ДаринаЛ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дитячий психолог Одеса


У мене дитина стала сильно боятися темряви. Потрібен дуже хороший дитячий психолог. Ви знаєте такого лікаря? Напишіть, будь ласка.
 
РитаЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю дуже хорошого дитячого психолога. Це Гончарова Тетяна Сергіївна. Має гарний підхід до дитини, грамотний і обізнаний фахівець. Допомогла адаптуватися дитині в новому колективі в школі. Підняла самооцінку в сина. Змогла нормалізувати наші стосунки.
 
ВітяН Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас теж почала боятися темряви. Нам допомогла позбутися цієї жахливої проблеми Гончарова Тетяна Сергіївна. Відмінний фахівець. Прекрасний дитячий психолог. Налагодила наші довірчі стосунки. Ми залишилися дуже задоволені роботою Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ЕдікЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог. Дуже приємна і хороша людина. Швидко налагодила контакт із сином. Допомогла прибрати агресію в дитини. Велике спасибі за допомогу Тетяні Сергіївні.
 
ЛадаК Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене донька дуже боялася відповідати біля дошки. Нам допомогла перебороти цей страх Гончарова Тетяна Сергіївна Відмінний дитячий психолог. Дуже обізнаний фахівець. Підняла самооцінку у дитини і дочка моя, тепер впевнено відповідає біля дошки. Величезна подяка Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
НазарЛ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам однозначно скажу, що кращого дитячого психолога, ніж Гончарова Тетяна Сергіївна, ви не знайдете. Це найкращий фахівець. Допомогла адаптуватися моїй дитині в новому колективі в першому класі. Нормалізувала поведінку дитини. Утвердила її, як особистість. Дякую їй за допомогу.
 
ЛізаЖ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас теж були проблеми із сином. Він став боятися темряви. Ми звернулися по допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Прекрасний фахівець. Найкращий дитячий психолог. Швидко прибрала страх і налагодила емоційний стан у дитини. Дуже задоволені результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
БодяГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Дуже хороший і грамотний дитячий психолог. Нам дуже допомогла. Прибрала в дитини агресію, допомогла адаптуватися в новому колективі. Величезна подяка Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
ГлашаК Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший, навіть скажу найкращий, дитячий психолог. Це Гончарова Тетяна Сергіївна. Допомогла нам налагодити стосунки із сином. Нормалізувала поведінку в дитини. Синок наш став дуже поступливим і добрим. Я вам сміливо рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ЗінаЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене донька взагалі відмовляється ходити до школи. Усі мої вмовляння дорівнюють нулю. Підкажіть будь ласка, конкретно де приймає Гончарова Тетяна Сергіївна. Потрібна його допомога.
 
ДаринаЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Хороший дитячий психолог Одеса (Хороший дитячий психолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: