Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер гінеколог Одеса вартість (Акушер гінеколог Одеса вартість)
Акушер гінеколог Одеса вартість
Дульсінея Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер гінеколог Одеса вартість


Здраствуйте, порекомендуйте мені грамотного акушера, у якого можна народити зі 100% гарантією.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати Подоляна Олександра Ілліча із сьомого пологового будинку, з ним вам точно буде народжувати не страшно і спокійно.
 
Kristy12 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете ідеальні пологи з постійним відчуттям, що ви в досвідчених руках професіонала, звертайтеся до Полюлях Оксани Анатоліївни в п'ятий пологовий будинок. Повірте, не пошкодуєте.
 
Kazakova Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар Олександр Ілліч, вдячна йому, що пологи пройшли природно і без будь-яких ускладнень. Завдяки лікарю Подоляну, його допомозі, підтримці, докладним поясненням я почувалася на пологах спокійно і впевнено, можливо, завдяки цьому про пологи залишилися приємні спогади. Якщо підемо за другим, то тільки до професіонала своєї справи Подоляна А.І.
 
Зіновія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала двічі в Олександра Ілліча - обидва рази кесарів розтин. Операції пройшли успішно. Все відмінно загоїлося. Першого разу КР було екстрене, і блискавична реакція і рішення лікаря врятували нам дитину. Друге КР - планове. Післяпологовий період також пройшов під чуйною увагою Олександра Ілліча. Якщо ще раз буду народжувати - піду тільки до нього!
 
Оліса Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч Подолян - найкращий лікар для мене, з яким мені доводилося зустрічатися. Він професіонал із золотим серцем! Незважаючи на те, що мої перші пологи виявилися передчасними і закінчилися кесаревим розтином, завдяки саме професіоналізму цього чудового лікаря я щаслива матуся!
 
Майя1976 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, скажіть скільки ви давали подяки?
 
Зіновія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч не говорив мені про якісь обов'язкові виплати, я йому віддячила від себе.
 
Kristy12 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я Оксані Анатоліївні дякувала від себе.
 
Клава44 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, будь ласка, координати, як можна записатися до цих акушерок.
 
Оліса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон Олександра Ілліча - 0960390029, звертайтеся, раджу.
 
Kristy12 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
До Оксани Анатоліївни ви можете записатися за номером телефону - 0973540073.
 
Дженні Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя вагітність була ускладнена багатоводдям, на 41-му тижні дитина не приймала правильного положення, а родові шляхи були не готові. Плюс дитина очікувалася дуже велика. Мені пощастило, що мої пологи приймала Полюлях Оксана Анатоліївна. Вона уважно поставилася до моєї ситуації, було прийнято рішення зробити КР. Операція пройшла дуже добре, зі мною і малятком все чудово. Велике спасибі лікарю за її небайдужість, професіоналізм, здатність знайти правильне рішення в короткий термін!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер гінеколог Одеса вартість (Акушер гінеколог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: