Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса Таїрове (гастроентеролог Одеса на Таїровому)
Гастроентеролог Одеса Таїрове
Panterka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроентеролог Одеса Таїрове


Добрий день! Хтось може порекомендувати гастроентеролога з прекрасним розумінням функцій шлунково-кишкового тракту? Цікавить лікар, який не тільки виписує ліки, а й допомагає розробити комплексний план лікування.
 
sofiyag Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую Чайку Ганну Олександрівну за професіоналізм і увагу до мого стану. Завдяки їй нарешті виявили правильний діагноз, і її рекомендації щодо лікування принесли відчутне полегшення.
 
Women Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вдячна Ганні Олександрівні за оперативне виявлення холециститу та надання ефективної терапії. Тепер мої проблеми з жовчним міхуром під контролем.
 
Анаконда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подруга порадила Залевську Ірину Олександрівну. Мій холецистит нарешті в минулому. Я так рада, що знайшла її, хоча обійшла багатьох. Дуже професійний підхід!
 
Nara Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений, що звернувся до Залевської Ірини Олександрівни з проблемою жирового гепатозу печінки. Її компетентний підхід і лікування дали чудові результати. Рекомендую!
 
RoseRa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене цироз, але завдяки Чайці Ганні Олександрівні, я нарешті розумію, як з цим боротися. Вона дуже уважна і компетентна лікарка.
 
PEJAFA Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Записався на консультацію до Залевської Ірини Олександрівни з приводу виразкової хвороби. Дуже задоволений її професіоналізмом і турботою про пацієнтів. Тепер знаю, що можу повністю довіряти її рекомендаціям.
 
Otta_Ra Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба була довгою мукою, але завдяки Чайці Ганні Олександрівні я нарешті знайшов полегшення. Професійний підхід і розуміння проблеми на вищому рівні.
 
SISU Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна - справжній експерт із синдрому подразненого кишечника. Її рекомендації з діагностики та лікування принесли видимі результати. Більше не турбує постійний дискомфорт.
 
Бриджитт Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте! Як можна записатися до Ірини Залевської?
 
PEJAFA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
З Іриною Олександрівною можете зв'язатися за телефоном - 0687958672.
 
xAnorx Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не можу собі дозволити ігнорувати своє здоров'я. Як записатися до Чайки Г.А.?
 
RoseRa Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Ганна Олександрівна приймає в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса Таїрове (гастроентеролог Одеса на Таїровому)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: