Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса відгуки (Ангіоневролог у Одесі відгуки)
Ангіоневролог Одеса відгуки
sunset24 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Одеса відгуки


Доброго дня всім! Нещодавно в мене виникли проблеми, пов'язані із судинною патологією головного мозку, і я шукаю надійного фахівця в цій галузі. Якщо хтось може порекомендувати ангіоневролога з хорошою репутацією, буду вдячний за вашу допомогу.
 
Євпраксія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
sunset24, я нещодавно лікувалася в ангіоневролога Патрашку Катерини Вікторівни. Дуже задоволена результатами! Вона така професійна й уважна до деталей. Рекомендую!
 
Марьямна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Євпраксія, я, навпаки, ходив до ангіоневролога Калюжної Тетяни Євгенівни. Теж був приємно здивований її роботою. Вона мені дуже допомогла.
 
Гуляша Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з ангіоневрологічним характером, і я також звернулася до Патрашка Катерини Вікторівни. Її турбота і професіоналізм вразили. Дуже рекомендую!
 
Клавдія1993 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Гуляша, я, навпаки, вирішив піти до Калюжної Тетяни Євгенівни. Вона знайшла причину моїх проблем і запропонувала ефективне лікування.
 
Новгородцев Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, я також лікувалася в ангіоневролога Патрашку Катерини Вікторівни. Дуже її ціную за її делікатний підхід до пацієнтів. Моя вдячність їй не має меж!
 
Капітоліна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Новгородцев, я віддав перевагу відвідати ангіоневролога Калюжну Тетяну Євгенівну, і не можу натішитися результатами. Вона дійсно досвідчений фахівець.
 
Зіновія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! У мене була складна ситуація, і Калюжна Тетяна Євгенівна допомогла мені впоратися з нею. Вона заслуговує на найкращі рекомендації.
 
Капека Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Зіновія, Я, навпаки, пішов до ангіоневролога Патрашки Катерини Вікторівни, і це було одним із найкращих рішень у моєму житті. Вона - справжній професіонал.
 
Грін Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Капека, я теж вибрала Патрашку Катерину Вікторівну, і не могла б бути задоволенішою. Її турбота і увага до пацієнтів на найвищому рівні.
 
Аксаков Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, залиште контакти цих лікарів.
 
Грін Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете потрапити до Катерини Патрашку, телефонуйте їй за номером телефону - 0934815955, приймає вона в поліклініці на Болгарській 38.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, записатися на прийом можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса відгуки (Ангіоневролог у Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: