Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж і мануальна терапія Одеса (Масаж і мануальна терапія Одеса)
Масаж і мануальна терапія Одеса
Odessito4ka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж і мануальна терапія Одеса


Порадьте хорошого фахівця, потрібен масаж і мануальна терапія в Одесі. Ціна (вартість сеансу) не має значення. Потрібен фахівець, лікар-масажист, який робить не тільки мануальну терапію, а й масаж, оскільки після однієї "мануалки" чоловікові стало тільки гірше. Були в одного фахівця на Троїцькій, так за 10 хвилин "хрускоту" без розігріву і масажу взяв з чоловіка 250 гривень і краще не стало, тільки загострилися болі...

Пішли за рекламою і результатами не задоволені, тому прошу порекомендувати того, до кого самі ходили... Відгуки про фахівців вітаються
 
lisa Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Odessito4ka ()
Були в одного фахівця на Троїцькій, так за 10 хвилин "хрускоту" без розігріву і масажу взяв з чоловіка 250 гривень і краще не стало, тільки загострилися болі...
Так, теж, поки не знайшла нормально мануальника, була в нього...
Цитата Odessito4ka ()
Відгуки про фахівців вітаються
Є хороший молодий фахівець, медик, мені його порекомендували тут на форумі. Сама в нього була, чоловік і знайомі, всі ним задоволені. Якщо хочете, то розповім детальніше і залишу його контактні телефони.
 
Odessito4ka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, якщо не важко, то розкажіть детальніше, а також про ціни на масаж і мануальну терапію. Буду дуже вдячна!
 
lisa Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я написала, цей мануальний терапевт і масажист має медичну освіту, а не якийсь народний костоправ. Приймав раніше він у медичному центрі на Великій Арнаутській, зараз приймає у себе вдома, в районі Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького, здається номер 49. Ціни за масаж і мануальну терапію, за 40-50 хвилин роботи, бере 100 гривень. Вартість по мануальній терапії та масажу в нього начебто найнижча в місті, але дуже великий запис, тож буває, що не можна потрапити одразу або наступного дня на прийом.
Від себе ж скажу, фахівець він молодий, але дуже грамотний. Були болі, поміняли кілька фахівців, поки до нього не прийшли. До цього проста мануальна терапія вже не допомагала, тож на цьому форумі почала шукати хорошого медика, який робить масаж і мануальну терапію за болю в попереку. Порекомендували його. Були в нього і я, і чоловік, і кілька знайомих, усі ним задоволені.
Звати його Владислав. Контактні номери телефонів: 048 7010704, 067 7844314, 050 9935792 і 0634877825. Звертайтеся. Сподіваюся, що він Вам допоможе, так само як і мені та моїм знайомим!
 
Galina Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Владислав хороший масажист і мануальний терапевт. Дуже рада, що його свого часу знайшла і тепер усім, хто страждає від болю в спині, його рекомендую. Знаю, що він у буквальному сенсі слова піднімав лежачих, після аварій та інших серйозних хворих. Теж рекомендую його.

Насамперед мені в ньому сподобалося, що він робить масаж і мануальну терапію, а не як інші одразу "хрустять", без розігріву й розслаблення напружених м'язів. У Владислава чудовий і масаж, і м'які мануальні прийоми, за яких не боїшся за своє здоров'я. Так, що рекомендую теж до нього звернутися.
 
Odessito4ka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
lisa і Galina, Спасибі Вам за рекомендації. Порилася в інтернеті, пошукала про Вашого Владислава відгуки, вони дуже сподобалися. Люди його рекомендують, розповідають як допоміг і дуже задоволені ним, тож я теж до нього піду. Завтра запишуся до нього на прийом, бо сьогодні вже пізно дзвонити, нехай хороша людина відпочиває.
Дякую, що відгукнулися і порекомендували. Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж і мануальна терапія Одеса (Масаж і мануальна терапія Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: