Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Ірина Олександрівна Залевська відгуки (Ірина Олександрівна Залевська відгуки)
Ірина Олександрівна Залевська відгуки
Ефімія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна Залевська відгуки
     


Доброго дня! Хочеться дізнатися про гастроентеролога Ірину Олександрівну Залевську. Які відомості про неї можете написати. Допомогла вона вам? Які будуть ваші коментарі про цього лікаря.
 
Івга Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що знайшла Ірину Олександрівну, чудовий фахівець. Все розповідає і пояснює зрозумілою мовою. Шалено вдячна цьому фахівцеві і можу її рекомендувати вам.
 
Ізабо Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Ірини Олександрівни з болями в животі. Чудовий фахівець і лікар своєї справи, грамотно підійшла до висловлених мною скарг. Ставила багато запитань, провела пальпацію, подивилася аналізи і призначила лікування. Через деякий час болі стали вщухати і все минуло. Ірина Олександрівна допомогла мені вже не з однією проблемою, і я довіряю цьому фахівцеві на 100%.
 
Моніка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я шукала свого лікаря довго і знайшла. Ірина Олександрівна - прекрасний досвідчений фахівець. Буквально руками точно відчуває ваш стан. Ненав'язливо, спокійно все обстежує. Дає точні рекомендації. Не навантажує зайвим, але при цьому чітко, системно призначає лікування. Душевна людина і хороший профі! Рекомендую!
 
Мурка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Періодично бувають загострення ШКТ. І тому мені потрібна підтримка професіонала. Ірина Олександрівна дуже уважно й послідовно допомагає мені себе підтримувати.
 
Зінуля Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене проблеми з кишечником, хронічний коліт. Ірина Олександрівна призначила правильне лікування, яке допомогло. Раніше не могла перемогти цю хворобу.
 
Ліанаа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася з болями в шлунку та тривалим метеоризмом, до цього проходила курс лікування в іншого лікаря - курс виявився неефективним. Після прийому в Залевської І.А. і проходження нового курсу лікування стан здоров'я покращився, болі зникли, метеоризм теж. Це справді розумний фахівець!
 
Евіта Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертаюся тільки до цього лікаря, і Ірина Олександрівна мені завжди допомагала, інші гастроентерологи розібратися з моєю проблемою не змогли.
 
Офелія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в червні 2022 року з болями в правому боці. Ірина Олександрівна відразу призначила обстеження. Потім призначила правильне лікування, після закінчення часу лікування допомогло і вдалося уникнути операції. Раджу!
 
Ка20 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Залевської у важкому стані з діагнозами "псевдомембранозний коліт" і "асцит". Вона призначила грамотне лікування, все розповіла, минув майже місяць - я як огірочок!
 
Симонна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Зацікавив цей гастроентеролог, дивлюся толковий лікар, дайте її координати.
 
Ізабо Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірину Олександрівну ви можете знайти у Святій Катерині на Малиновського, її контактний номер телефону - 0687958672
 
vera67 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна - дуже грамотний фахівець, найкращий гастроентеролог з усіх, до кого я зверталася, до того ж вона чуйна жінка. Вірний підхід у її лікуванні допоміг мені перемогти хворобу, чого я не могла домогтися довгий час.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Ірина Олександрівна Залевська відгуки (Ірина Олександрівна Залевська відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: