Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Запис до гінеколога Одеса (Запис до гінеколога Одеса)
Запис до гінеколога Одеса
Жозефіна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Запис до гінеколога Одеса 


Привіт усім! Нещодавно переїхала до Одеси і потрібно записатися до гінеколога. Може хтось поділиться досвідом і порекомендує хорошого фахівця? Заздалегідь дякую!
 
Гелія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Колосової Олесі Василівни кілька разів, і можу сказати, що це дійсно професіонал своєї справи. Дуже уважна і доброзичлива, завжди детально роз'яснює всі моменти. Дуже рекомендую!
 
Томка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило потрапити на прийом до Гарбузенко Наталії Дмитрівни. Дуже тактовна й уважна лікарка, одразу створює довірливу атмосферу. Дуже задоволена її професіоналізмом і ставленням до пацієнтів.
 
Андріана Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька років ходжу до Колосової Олесі Василівни і завжди залишаюся задоволеною. Вона не тільки грамотний фахівець, а й дуже чуйна людина. Рекомендую її всім!
 
Оліса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко - це справжній професіонал. Уже не перший рік звертаюся до неї на огляди, і завжди отримую кваліфіковану допомогу. Рекомендую!
 
Луїза Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Колосової О.В. за рекомендацією і залишилася дуже задоволена відвідуванням. Лікар дуже уважно і кваліфіковано провела прийом, все докладно розповіла і дала рекомендації. Я сміливо рекомендуватиму лікаря всім, хто шукає хорошого гінеколога!
 
Анжела40 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко - дуже хороший лікар! Рада що потрапила саме до неї! Завжди все пояснить, розповість досконально.
 
Стася Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся у лікаря Колосової О.В. - дуже грамотний фахівець, знає свою справу. Дуже уважна. Моя думка - це найкращий лікар. Усім рекомендую.
 
Мілена Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше була на прийомі у Гарбузенко Н.Д. Лікар просто дивовижний, дуже рада, що звернулася саме до неї. Все докладно розповіла, пояснила простою мовою, дала необхідні рекомендації. Дуже акуратно мене подивилася, попереджала заздалегідь, що "ось зараз, можливо, буде неприємно". Не призначила нічого зайвого. Дуже привертає до себе!
 
Ялина Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до цих гінекологів на прийом?
 
Анжела40 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК № 3 на вулиці Старопортофранківській, 67. Телефонуйте за номером +380660081932 і записуйтеся на консультацію!
 
Андріана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Ось її контактний телефон: 096-671-75-63. Записуйтеся, не пошкодуєте!
 
Феміда Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити подяку всім за відгуки та рекомендації. Це допомогло мені зробити правильний вибір на користь кваліфікованого фахівця. Дякую, що ділитеся своїм досвідом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Запис до гінеколога Одеса (Запис до гінеколога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: