Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж недорого Одеса (Масаж недорого Одеса)
Масаж недорого Одеса
Odessit Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте, потрібен масаж недорого в Одесі, але щоб якісно. Уже обійшов кілька масажистів, і ціна не дуже, і болі не минають. Потрібен недорогий і якісний масаж!
 
Irishka Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені тут же, на цьому форумі, порадили одного хорошого масажиста. У нього дійсно недорогий масаж. Ось листування ( http://uaodessa.com/forum/36-2468-1 ). Дівчата з форуму його дуже рекомендували і я теж пішла. Мені дуже сподобався масаж у нього. Молодий фахівець, медик. Олії робить сам і дуже грамотний.

Робить він масаж недорого 50-70 гривень за прийом, залежно від цілей масажу.

По собі можу сказати, що мені масажист і його виконання масажу дуже сподобалося. Тож рекомендую і Вам!

Його звуть Владислав, його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
 
lisa Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Irishka ()
Його звуть Владислав, його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
Теж порекомендую його. Такі ціни як у нього, вже майже в місті не зустрічаються. Я ходжу до нього і дуже задоволена. Недорогий масаж, але дуже якісний. Цей хлопець приймає по 10-12 осіб на день, як я знаю. Тож можете спокійно йти до нього, за такі гроші гарний масаж Ви більше ніде не знайдете!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж недорого Одеса (Масаж недорого Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: