Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса Черемушки (ЛОР Одеса Черемушки)
ЛОР Одеса Черемушки
Ноябрина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Одеса Черемушки


Порадьте ЛОРа хорошого в Одесі, бажано на Черемушках, який реально може допомогти вилікувати хронічний тонзиліт. В останні пів року гнійні пробки були вже раза 4 і щоразу полоскання, смокталки, сиропи, все минає, а потім знову по новому. Хочеться саме вилікувати.
 
Психея Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Т.В. вилікувала мій гайморит швидко й ефективно. Я ніколи не звертала особливої уваги на нежить, а тут пішли ускладнення, довелося шукати лікаря.  Мені порадили доктора Гурську. Вона хороший фахівець, я в цьому переконалася і знайомим усім про неї розповідаю і вам раджу.
 
Данна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська дуже досвідчений, хороший лікар. Приємно бачити людей, які не просто працюють, а люблять свою справу. Два місяці лікували нежить у Андрєєва, а у доктора Гурської за півтора тижні зник!
 
АліNa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець Гурська. Потрапила з гайморитом, докладно описала проблему, варіанти лікування, відповіла на всі запитання. Лікування допомогло. Обов'язково буду радити цього фахівця.
 
Анеля Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - найкращий ЛОР-лікар з усіх, у кого довелося побувати на прийомі, а була я у Сенька, Бондаренка, Мельник. Тонзиліт мучив протягом 5 років. Стабільно раз на місяць запалювалося горло, всі говорили, що це нормально, або "видаляй, раз так заважають". І тільки Тамара Валеріївна вирішила мою проблему.
 
Флавія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до лікаря Гурської із запаленням горла, яке довго не проходило. Лікар ефективно і швидко провів усі медичні заходи і процедури. Лікування допомогло. Дуже професійний лікар і приємна у спілкуванні людина. Рекомендую!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Змінили вже кількох лікарів - Стоянова, Оробець, Затулу, результату толком не було, синусит постійний і запалені лімфовузли. Постійні антибіотики і промивання носа довели до того, що імунітету місцевого вже не було ніякого, щойно варто було поруч комусь чхнути, одразу ж хворіла наступного дня. Про Гурську дізналася від знайомих, вирішила записатися.  Зараз, коли вона справді допомогла, можу сказати, що лікування виписує ефективне. Краще один раз звернутися справді до фахівця, ніж бігати по лікарях, які призначають лікування на авось.
 
Флоренція Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Гурської Тамари з проблемою синуситу, вона спеціалізується на лікуванні цього та безлічі інших ЛОР-захворювань. Лікування було комплексним, також я ходила на фізіопроцедури, приймала медикаменти. Результат не розчарував, я одужала, почуваюся добре.
 
Тома45 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Я приходила на прийом до Тамари Гурської двічі: перший раз потрапила на прийом із гострою формою гнійної ангіни, а через місяць прийшла повторно - для огляду, щоб уникнути ускладнень. Але можу сказати, що лікування Тамари Валеріївни допомогло швидко, вже за два тижні практично всі симптоми зійшли нанівець, а за місяць я вже була повністю здорова і бадьора.
 
Пітт Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати телефон для запису на прийом?
 
Данна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка Гурська приймає в клініці Лікаріум, записатися можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Лукілліан Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за хороші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса Черемушки (ЛОР Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: