Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Суворовський район (Мануальний терапевт Одеса Суворовський район)
Мануальний терапевт Одеса Суворовський район
Віталік Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса Суворовський район


Друзі, на селищі Котовського, в Суворовському районі, взагалі є хороші мануальні терапевти? Проблема в тому, що вже був у кількох фахівців, більше двох місяців лікування втратив, результату немає. Проблема з шиєю у мене, запаморочення, нудота і втрата свідомості. Для мужика в 30 років це взагалі 3,14здець.

Був у трьох фахівців на селищі Котовського і в одного на Слобідці, начебто теж Суворовський район.

Перший, до кого потрапив, це Мавров Валентин Степанович, кабінет нетрадиційної медицини на Центроліті. Спеціаліст, на мій погляд, якого взагалі не цікавить здоров'я пацієнта. Поясню чому, описав йому симптоми, він направив на рентген, де, до речі, працює його дружина, подивився на рентген і сказав, що в мене все нормально, хоча я після лікування в нього зробив МРТ, і в шийному відділі виявилося 2 протрузії й одна грижа. Коротше, після лікування в нього мені стало тільки гірше. 7 сеансів, після яких головні болі тільки посилилися. Після 7-го разу пішов до невролога, який і відправив на МРТ, а також пояснив, що мене Мавров не лікував, а добивав.

Другий на селищі Котовського, це Володимир, на Паустовського 2а. Його ліжко, що розтягує, гріє і масажує, не дало жодного ефекту, плюс його пояснення лікування, типу я тобі щось вправлю, але не зараз, а коли вийде, мені не сподобалося. Прийшов до нього 3 рази, а після "забив" і пішов шукати іншого фахівця. Ефекту від його лікування не було.

Третій, знову ж таки на селищі Котовського, Москальчук Сергій Петрович на Висоцького приймає. Ті самі слова, що щось треба вставити, дістати, доламати, а на ділі ефекту нуль. Тільки даремно 5 разів сходив.

Плюс, з'їздив на Слобідку, Хутірська вулиця або провулок, там старий приймає, Віктор Миколайович. Ніби як колишній лікар, у чому дуже сумніваюся... Він після нетривалого масажування, почав бити ліктем по спині мені! Це боляче, але крім цього ще й страшно. Навіть перший сеанс ми з ним до кінця не довели. Вибачте, удари по хребту, це як мінімум не нормально!!!

Потрібні відгуки та рекомендації про фахівців, мануальних терапевтів, які приймають у Суворовському районі Одеси, або десь не далеко, щоб продовжити лікування. Заздалегідь дякую
 
Аліночка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла всіх вищевказаних фахівців, ще була у Василя на 10-ій лінії, приймає вдома. Після трьох сеансів результату теж не було. Також потрапила в місті до Коробейникова, на Троїцькій приймає - 350 гривень сеанс, але тільки гроші витратила.
 
Олеггг Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
На селищі Котовського немає нормальних мануальників. Симптоми так само як і в першого топікастера, який написав. Лікували мене довго, цілих 9 місяців, майже всі вищевказані персонажі. Саме персонажі, оскільки не фахівці, лікують самі не знають від чого. Потім мені товариш порекомендував звернутися в місті до мануальщика на Богдана Хмельницького, його звуть Забранський Владислав Володимирович. Зателефонував йому і кажу, що вже довга проблема, всі лікують, але ніхто не може полагодити, він мене запитує: - "А Вам МРТ або КТ робили, що у висновку?", я кажу: - "Ні, а що треба було?!", Владислав каже: - "Так. Як Вас могли лікувати, не знаючи від чого? Вам самому не цікаво знати, що у Вас за діагноз?!". І тут я зрозумів, що 9 місяців лікували самі не знаючи від чого!!! Я пішов на МРТ, зробив знімки, зі знімками прийшов до Забранського, він сказав, що може мене вилікувати і я зробив у нього 10 сеансів масажу і мануальної терапії. Тут я і зрозумів різницю в лікуванні наших селищних спеців і Владислава. Він дійсно лікував проблему на основі діагнозу, сеанси були масаж і мануальна терапія, по 45 хвилин, через день. Після разу 6-го в мене залишилися тільки дрібні тягнучі болі, а після 10-го я взагалі забув про спину. Минуло вже 8 місяців, проблем немає. Через місяць, тобто через 9 місяців, повтор лікування і я, звісно ж, піду тепер тільки до нього. Якщо захочете, дам його номер телефону для зв'язку.
 
Віталік Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Олеггг ()
На селищі Котовського немає нормальних мануальників. Симптоми так само як і в першого топікастера, який написав. Лікували мене довго, цілих 9 місяців, майже всі вищевказані персонажі. Саме персонажі, оскільки не фахівці, лікують самі не знають від чого. Потім мені товариш порекомендував звернутися в місті до мануальщика на Богдана Хмельницького, його звуть Забранський Владислав Володимирович. Зателефонував йому і кажу, що вже довга проблема, всі лікують, але ніхто не може полагодити, він мене запитує: - "А Вам МРТ або КТ робили, що у висновку?", я кажу: - "Ні, а що треба було?!", Владислав каже: - "Так. Як Вас могли лікувати, не знаючи від чого? Вам самому не цікаво знати, що у Вас за діагноз?!". І тут я зрозумів, що 9 місяців лікували самі не знаючи від чого!!! Я пішов на МРТ, зробив знімки, зі знімками прийшов до Забранського, він сказав, що може мене вилікувати і я зробив у нього 10 сеансів масажу і мануальної терапії. Тут я і зрозумів різницю в лікуванні наших селищних спеців і Владислава. Він дійсно лікував проблему на основі діагнозу, сеанси були масаж і мануальна терапія, по 45 хвилин, через день. Після разу 6-го в мене залишилися тільки дрібні тягнучі болі, а після 10-го я взагалі забув про спину. Минуло вже 8 місяців, проблем немає. Через місяць, тобто через 9 місяців, повтор лікування і я, звісно ж, піду тепер тільки до нього. Якщо захочете, дам його номер телефону для зв'язку.
Так, це не весело. Реально лікують і не знають від чого.

Звичайно, давайте його контакти. Уточніть, скільки коштує в нього сеанс?
 
Олеггг Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанс у нього коштував 8 місяців тому 150 гривень.
Контактні телефони: 048-7010704, 063-4877825, 067-7844314, 050-9935792
Звати Забранський Владислав Володимирович. Приймає в місті, вдома, вулиця Богдана Хмельницького, начебто 49 номер.
 
Віталік Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію, звернуся і запишуся!
 
Anarhist Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
За Мавровим Валентином, колишній лікар-рентгенолог, який вирішив закосити грошей і швидко перекваліфікуватися. Відправляє робити рентгени до своєї дружини, так би мовити сімейний бізнес. Опис рентгена в мене не збігся з МРТ, тобто вони навіть повністю не розуміють, що роблять. Люди до нього ходять по 10-20 сеансів, курси такі він повторює по 2-3 рази з перервами на місяць. Коротше, без мінімум 3-5 тисяч гривень до нього навіть не варто дзвонити.

Після того, як я в нього пролікувався 2 курси по 20 разів, я вирішив із ним поговорити, пояснити, що щось не так, можливо, треба змінити лікування, на що Мавров заявив, що "у нього методика одна для всіх, не хочу в нього лікуватися далі, він не тримає".

Тож дуже не рекомендую з цим діячем зв'язуватися. Мавров чисто бізнесмен, якому пофіг на лікування, тільки неси гроші. Не рекомендую звертатися до Валентина Маврова.
Теж поки що в пошуках фахівця.
 
АннаПана Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Маврова Валентина. Скажу так, що люди, які описують його як не фахівця, мають рацію. Там конвеєр із заробляння грошей. 30-40 людей на день, усім робить одне й те саме, без різниці яка проблема. У черзі навіть іноді люди розповідають, що ходять до нього, а результату немає, 2 рази чула таке. Після 2 разів, як це почула, перестала до нього ходити.
Була також на Садиківській, це в районі вулиці Старопортофранківської. Там приймає хлопець, Святилов Олександр Анатолійович. 7 хвилин масаж, 5 хвилин похрумтіти і все! Пішла тільки через більш-менш близьке розташування до Суворовського району, але він мене засмутив. 250 гривень за 12 хвилин. Сходила 2 рази, зрозуміла, що це таке ж лікування, як у нашого Маврова, і більше не ходила до нього.
 
Аліночка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Почитала в інтернеті, не знайшла мануального терапевта в Суворовському районі, тепер їжджу на Молдованку до Владислава Забранського. Пройшла вже 4 сеанси, результатом дуже задоволена. Подобається що він усе пояснює, які процеси відбуваються в організмі тощо, видно компетентність і професіоналізм. До наших селищних більше не піду, їх не хвилює лікування пацієнта, їх хвилюють тільки бабки.
 
Віталік Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшов курс лікування у Забранського Владислава. Спеціаліст хороший, хоч і молодий. Результатом задоволений. Перед лікуванням він мене ще направив, крім МРТ, на доблер судин, після лікування знову повторили доплер, так ось:
компресія по хребетних артеріях до лікування 43 і 37% зліва і справа, після лікування 11% і 7% відповідно. Результат так би мовити на обличчя! Симптоми, на які скаржився на початку, минули. Дуже задоволений лікуванням у нього. Рекомендую звертатися до Владислава.
 
АннаПана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Значить доведеться їздити і мені із Суворовського району в Малиновський. Нічого, 168 маршрутка на допомогу. Уже теж записалася до Владислава на лікування.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Суворовський район (Мануальний терапевт Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: