Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування випадіння органів малого таза Одеса (Лікування випадіння органів малого таза Одеса)
Лікування випадіння органів малого таза Одеса
Vasilissa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування випадіння органів малого таза Одеса 


Привіт, дівчата! Може хтось підкаже, до якого гінеколога краще звернутися в Одесі для лікування випадіння органів малого таза? Дуже потрібен професійний лікар з хорошими рекомендаціями.
 
Кіра20 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Наталії Дмитрівни Гарбузенко, і можу сказати, що це дійсно чудовий гінеколог! Професіоналізм, увага, і підтримка - все це є у неї. Дуже рекомендую!
 
Maryanna55 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу порекомендувати Наталію Дмитрівну Гарбузенко. Дуже компетентний фахівець, уважна і доброзичлива. Я дуже задоволена результатом!
 
АнжелінаВ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна - це дійсно професіонал своєї справи! Підтримую всіх, хто її рекомендує.
 
Клариса78 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками! Наталія Дмитрівна Гарбузенко - це справжній ангел лікарської справи. Дуже задоволена результатом її лікування.
 
Афрадита Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Колосової Олесі Василівни і залишилася дуже задоволена. Вона справжній професіонал і знає, як вирішити найскладніші проблеми.
 
Elmira9832 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - мій найкращий гінеколог! Дуже рекомендую всім, хто шукає кваліфікованого фахівця.
 
Клавдія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також хочу поділитися своїм досвідом - Колосова Олеся Василівна дійсно заслуговує на всі похвали. Дуже задоволена результатом її роботи.
 
Аркадія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендацій про Колосову Олесю Василівну. Вона справжній професіонал!
 
Констанція Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цих лікарів і де вони приймають?
 
Elmira9832 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Клариса78 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932.
 
Дубровіна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також дуже вдячний цьому форуму за рекомендації лікарів. Дякую всім, хто поділився своїм досвідом і допоміг знайти найкращих фахівців!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування випадіння органів малого таза Одеса (Лікування випадіння органів малого таза Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: