Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринологи Одеси відгуки (Ендокринологи Одеси відгуки)
Ендокринологи Одеси відгуки
Майя1976 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринологи Одеси відгуки


Добрий день! Якщо хтось порекомендує грамотного лікаря-ендокринолога в Одесі - буду дуже вдячна і рада! Я спостерігалася у двох різних ендокринологів у міських поліклініках, толку мало, лікування не допомагає.
 
Селена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходжу близько року до Догонової Марії Володимирівни, дуже задоволена! Призначає тільки необхідні препарати за нормальною ціною, зайвого нічого не вигадує!
 
Євпраксія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Не вперше потрапляю звертаюся до Догонової М.В. Дуже тямуща лікарка, ставлення до пацієнта і його проблеми чудове. Усе розставила по місцях, призначила необхідні аналізи та лікування. Рекомендую грамотного фахівця!
 
Інга Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася у цієї Марії Володимирівни! Призначення завжди були по справі, діагноз по суті, призначення ефективні. Ніколи не було вигаданих болячок і непотрібних ліків. Як шкода, що для дорослих хорошого ендокринолога не так просто знайти.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаємося у Марії Володимирівни. Призначення завжди ефективні, під контролем аналізів лікар коригує призначення. Бачимо позитивні результати.
 
CryX7 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Марії Володимирівни.  Вона з тих рідкісних лікарів, до яких хочеться повертатися. Завжди розповідає докладно - як зараз йдуть справи за аналізами, які ризики можуть бути в майбутньому, за чим стежити, навіть пише, які показники аналізів мають бути через місяць/півроку/рік для самоконтролю. Ніяких зайвих ліків. Якщо можна обійтися малим, то не призначить більше, ніж потрібно.
 
Флора Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Записувалася на прийом до ендокринолога Догонової Марії Володимирівни і залишилася дуже задоволена. Лікар - професіонал своєї справи. Дуже грамотно і зрозуміло пояснила, на всі незрозумілі питання відповідала чітко і ясно. Не пошкодувала, що записалася до неї, тепер однозначно тільки в неї буду далі обстежуватися.
 
Оліса Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна - чуйний і чуйний фахівець, насамперед вона бачить перед собою не пацієнта, а людину, яка потребує допомоги та лікування. Її підтримка, доброта й участь є "сильною" опорою для пацієнта. Я потрапила до неї в "нелегкому" стані, з великим занепадом сил, і невизначеною хворобою, вона визначила мій стан не за показниками, а за станом у цілому. Не сумнівайтеся у виборі!
 
Патрісія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважна і чуйна лікарка, яка знає свою справу. Спасибі величезне за проявлену турботу і грамотні знання, все пояснила, розповіла і аргументувала! Рекомендую фахівця.
 
Tolyaaa Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя мама спостерігається у Марії Володимирівни. Єдиний лікар, до якого мама йде із задоволенням. Дуже уважний, обізнаний фахівець.
 
Rose9 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавив цей фахівець, дайте контактну інформацію, хочу записатися на прийом.
 
Патрісія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам відомості - Марія Володимирівна Міщенко веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, контактні телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Іззі Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Супердоктор! Грамотна і вимоглива до пацієнтів, енергії хоч відбавляй, працює на одужання пацієнта! Якщо сумніваєтеся, то даремно. Одразу до неї бігом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринологи Одеси відгуки (Ендокринологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: