Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеси (Гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеси)
Гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеси
Еліонора Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеси


Доброго дня, дівчатка! Якого акушера можете порекомендувати з пологового будинку №7. Перші пологи дуже боюся і не знаю до кого краще звернутися. Також цікавить може в інших пологових будинках є хороші пологові лікарі.
 
Роза456 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
13 лютого народжувала свою другу донечку в сьомому пологовому будинку в Подоляна О.І. Пологи природні, відбулися швидко й ефективно за його допомогою і під його чуйним керівництвом. Не було жодних непотрібних втручань - без анестезії, без прискорювальних стимуляцій. Олександр Ілліч дуже уважний і чуйний, його я можу сміливо рекомендувати.
 
Джуді Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
А я народжувала 7 лютого цього року, залишилася абсолютно задоволена роботою Олександра Ілліча. Спокійний, професійний, чуйний і уважний лікар. Пологи були трохи складні, закінчилися кесаревим. Усе пройшло чудово, оскільки лікар - професіонал. Усім рекомендую!
 
Сірі Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка Подолян - істинний професіонал своєї справи: компетентний, чуйний, уважний, здатний швидко ухвалювати критичні рішення в складних умовах.
 
Алексія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої другі пологи теж були кесаревими, і вони пройшли набагато легше, спокійніше і комфортніше тільки завдяки Олександру Іллічу, уважному ставленню і постійній підтримці.
 
Бетті Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені б хотілося порекомендувати дуже хорошого акушера з пологового будинку №5 - це Полюлях Оксана Анатоліївна, завдяки якій з'явилися на світ мої двоє дітей. Пологи були абсолютно різними, але в обох випадках вона спрацювала як справжній професіонал.
 
анжеліна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
20 02.2019 р. я народила свою третю доньку через кесарів розтин. Операцію робила Полюлях О.А.. Все пройшло успішно. Без ускладнень. Дуже уважна, ввічлива, чуйна людина. Усім рекомендую тільки її.
 
Євдоха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна чудовий лікар, справжній професіонал! Завдяки їй на світ з'явилася моя перша донька! Я дуже рада, що народжувала саме в неї. Відчувала постійну підтримку, гарне ставлення. Якщо пощастить ще раз стати мамою, то народжувати буду тільки у доктора Полюлах!
 
Феня Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Від щирого серця вдячна Полюлях Оксані Анатоліївні за порятунок життя моєї та моєї доньки. Під час пологів несподівано виникла вкрай небезпечна ситуація, ми мало не загинули! Але Оксана Анатоліївна з бригадою лікарів спрацювали так, що ми відбулися легким переляком.
 
Ребекка Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, я зрозуміла що краще народжувати у цих двох акушерів, можете залишити їхні контакти?
 
Алексія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте особисті телефони Олександра Ілліча Подоляна - 0960390029, 0667225294.
 
Євдоха Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишаю телефон Полюлях Оксани Анатоліївни - 097-354-00-73.
 
Октавія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, насправді ці акушери гідні похвали і поваги, за їхню нелегку працю!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеси (Гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: