Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса відгуки (Психоневролог Одеса відгуки)
Психоневролог Одеса відгуки
Gwen1991 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса відгуки


Доброго дня, форумчани! Мені потрібна допомога в пошуку психоневролога, який спеціалізується на лікуванні депресії. Якщо у вас є рекомендації, поділіться, будь ласка.
 
Мілена Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто не можу передати, як я вдячна лікарю Шевчук Ірині Миколаївні! Вона буквально врятувала моє життя, допомогла мені побороти важку депресію. Тепер я знову впевнена в собі і бачу світло в кінці тунелю.
 
Стася Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої проблеми з розладом харчової поведінки мучили мене багато років. Я був у відчаї, але завдяки Ірині Миколаївні, я тепер на шляху до здорового способу життя. Вона справжній професіонал.
 
Анжела40 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна допомогла мені впоратися з маніакально-депресивним психозом, який робив моє життя нестерпним. Її терпляче і розуміюче ставлення дійсно допомогли мені повернутися до нормального життя.
 
Луїза Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були психози різної етіології, і я не знав, куди звернутися. Порада друзів привела мене до лікарки Шевчук, і вона допомогла з моєю проблемою. Її підхід до лікування дійсно ефективний.
 
Андріана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Ірині Миколаївні за те, що вона допомогла мені впоратися з маячним розладом. Я тепер почуваюся більш врівноваженою і здатною дивитися на світ зі здоровішою перспективою.
 
Гелія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були страшні галюцинації, і я боявся навіть залишатися один. Ірина Миколаївна Шевчук виявилася справжнім ангелом-рятівником. Її методи дійсно ефективні.
 
Жозефіна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас є проблеми з психічним здоров'ям, обов'язково відвідайте доктора Шевчук. Вона не тільки допомогла мені впоратися з депресією, а й навчила мене будувати більш здорові стосунки із собою та оточуючими.
 
Дебора Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарці Шевчук, я зміг повернути собі сенс життя після довгих років мук з маніакально-депресивним психозом. Її професіоналізм і підтримка неймовірно важливі для мене.
 
Іда Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Шевчук - це справжній експерт у своїй галузі. Її знання і турбота про пацієнтів дійсно вражають. Я відчуваю, що вона допомогла мені впоратися з психозами і повернути радість життя.
 
Ілона25 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, форумчани, як мені записатися до Ірини Шевчук?
 
Гелія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає на Генуезькій 1/2 у клініці Лікаріум, телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
ЛейлаКо Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую доктора Шевчук усім, хто зіткнувся з психічно-неврологічними проблемами. Вона справжній фахівець, і її допомога в лікуванні галюцинацій була неоціненною. Я знову можу насолоджуватися кожним днем.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса відгуки (Психоневролог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: