Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Чайка Ганна Олександрівна Одеса відгуки (Чайка Ганна Олександрівна Одеса відгуки)
Чайка Ганна Олександрівна Одеса відгуки
Сніжанка_22 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна Одеса відгуки


Здрастуйте, шановні форумчани! Я збираюся записатися на консультацію до гастроентеролога Чайки Ганни Олександрівни. Хтось із вас уже звертався до цього лікаря? Буду вдячний за відгуки та поради від тих, хто мав досвід лікування у цієї лікарки.
 
Ganna1999 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходила лікування у гастроентеролога Чайки Ганни Олександрівни. Дуже задоволена результатом і вам раджу!
 
АнушкаЗе Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, і я! У мене були проблеми зі шлунком, і вона провела всі необхідні дослідження, призначила лікування. Почуваюся як нова людина.
 
Madeline Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж згодна. Дуже уважна і професійна лікарка. Пояснила все детально, відповіла на всі мої запитання.
 
Kimberly34 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно! І ще вона тактовно підходить до кожного пацієнта, незважаючи на індивідуальні особливості.
 
IvyZoe Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до неї на прийом? У когось є контакт?
 
Madeline Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87, там вам усе розкажуть і допоможуть із записом.
 
1995Аурика Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила в неї повне обстеження, і Ганна Олександрівна виявила проблему, яку інші лікарі не помітили.
 
JulietКруз Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Вона підходить до лікування комплексно. У мене був призначений спеціальний режим харчування і ліки. Усе під контролем.
 
20Маріка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую! Вона справді глибоко занурюється в проблему пацієнта й ефективно її вирішує.
 
Riley78 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна - справжній професіонал своєї справи. Її увага до деталей і здатність виявляти причини хвороб роблять її чудовим лікарем.
 
Logan Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Чуйний і турботливий лікар. Ганна Олександрівна знайшла причину моїх проблем, яку інші лікарі проґавили. Рекомендую її всім, хто шукає компетентного гастроентеролога.
 
JessicaКУЛ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Незвичайний лікар із глибоким розумінням своєї справи. Я вдячна їй за те, що вона не просто лікує симптоми, а шукає справжні причини захворювань.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Чайка Ганна Олександрівна Одеса відгуки (Чайка Ганна Олександрівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: