Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеса (Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеса)
Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеса
Esmeralda Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеса


Доброго дня пані, які вже народжували! Мені належить народжувати в п'ятому пологовому будинку, але ніяк не можу визначитися з лікарем. Допоможіть мені з цим питанням, залиште свої коментарі, з ким краще домовлятися.
 
Amira Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Другу дитину я народжувала в пологовому будинку №5.  Моїм лікарем була Полюлях Оксана Анатоліївна. Я дуже задоволена, що обрала саме її і дуже їй вдячна за всю допомогу, надану мені і до пологів, і під час! Від лікаря я відчувала потужну підтримку, вона підказувала, керувала, допомагала морально. Я народила свою другу дитину без жодних проблем. Порівняно з першими пологами - ці просто казковими були.
 
Алія1994 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - неймовірна людина і прекрасний лікар. Народжувала з нею двох і, якщо втретє наважуся, то тільки до неї знову. Усім вагітним знайомим гаряче рекомендую звертатися до акушерки Полюлях.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Це найкращий лікар! Усе життя будемо їй вдячні! 20 квітня 2020 року Оксана Анатоліївна виконала кесарів професійно, швидко, чітко - я навіть не встигла схаменутися, а тут уже й синочок з'явився! Шов зробила ювелірний! Вона - ідеальний лікар. За другим тільки до неї підемо!
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Побільше б таких у нашій країні. Усе зробила чітко, грамотно і спокійно.
 
Астра1979 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки позитивні емоції від пологів під наглядом такого професіонала, як Полюлях Оксана Анатоліївна, уважна, що особливо важливо жінці, після не страшно народжувати ще дітей.
 
Єрьоміна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар! Уважна, професіонал своєї справи! Побільше б таких лікарів. Незважаючи на мою не зовсім адекватну поведінку під час пологів, заспокоювала, допомагала. Після пологів підходила до мене постійно, приходила в палату. Дуже задоволена.
 
Апрелія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - лікар від Бога! Професійний, спокійний, чуйний. І першу, і другу дитину народжувала з нею. З цим лікарем не страшно нічого, незважаючи на спосіб розродження і вагу дитини - завжди намагається мінімізувати наслідки для здоров'я матері і дитини!
 
Astrid Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймала пологи у мене Полюлях Оксана Анатоліївна і вела вагітність. Більш трепетне ставлення я ніде не зустрічала. Акушерка Від Бога, інших слів немає! Всім раджу тільки її!
 
Анжела38 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Минулого року народила доньку без ускладнень. Цей лікар показала свій професіоналізм, тепер із другою дитиною хочу тільки до Оксани Анатоліївни.
 
Ясміна Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, дайте, будь ласка, контактну інформацію про акушера Полюлях.
 
Апрелія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна, завідувачка 1 акушерського відділення 5го пологового будинку вулиця Маршала Говорова 28, телефон0973540073.
 
Ава Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Із цим лікарем нічого не страшно! Усіх трьох народжувала в цьому пологовому будинку з Оксаною Анатоліївною.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеса (Найкращий гінеколог 5 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: