Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Приватний гінеколог в Одесі (приватний гінеколог в Одесі)
Приватний гінеколог в Одесі
Natali6a Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Приватний гінеколог в Одесі


Вітаю всіх! Нещодавно зіткнулася з гінекологічними проблемами і шукаю досвідченого лікаря-гінеколога. Якщо в когось із вас є позитивний досвід із конкретним лікарем, розкажіть, будь ласка, як він допоміг вам і наскільки ви задоволені результатами?
 
Тигpyля Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, була у Колосової О.В. кілька разів - лікар чудовий! Дуже грамотна, завжди уважно вислуховує і детально відповідає на запитання. Результати лікування мене вразили. Рекомендую!
 
Асель Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую! Колосова - чудовий фахівець. Ретельні огляди, жодного дискомфорту. Зрозуміла одразу, що буду звертатися ще й тільки до неї.
 
Sandra20 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - чудовий професіонал! Дуже задоволена її прийомом. Атмосфера комфортна, результати чудові. Рекомендую всім!
 
Багіра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Як записатися до Колосової? Мені потрібен такий професіоналізм! Підкажіть, будь ласка.
 
Асель Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися до Колосової можна за номером телефону - 0966717563, приймає в МКЛ № 10 на Малиновського.
 
Jalin Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
А я б хотіла порекомендувати Міщенко О.О. - ще один класний лікар! Дуже уважна і делікатна. Інформує вас на кожному етапі лікування. Рекомендую!
 
Авая Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко - мій лікуючий лікар. Завдяки їй пройшло лікування на найвищому рівні. Дуже задоволена результатами!
 
Tilestra Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезна подяка Міщенко! Я їй довірила своє здоров'я, і результати лікування мене просто захопили.
 
Бану Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендацій щодо Міщенка. Дуже уважний лікар, завжди дає повну інформацію про лікування.
 
girl Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Як записатися до Міщенка? Може, хто знає?
 
Jalin Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, тримайте - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - клініка Лікаріум, там приймає Ольга Опанасівна.
 
Капризка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, висловлю свою думку: я була в багатьох гінекологів в Одесі і, на мій погляд, Міщенко О.А. і Колосова О.В. - найкращі гінекологи міста.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Приватний гінеколог в Одесі (приватний гінеколог в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: