Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Дитячий мануальний терапевт Одеса (Дитячий мануальний терапевт Одеса)
Дитячий мануальний терапевт Одеса
ілона Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий мануальний терапевт Одеса


Підкажіть, мені потрібен хороший дитячий мануальний терапевт в Одесі. Прошу скидати не рекламу, а реальні відгуки та рекомендації.

Знаю, що не всі фахівці беруться за дітей. Дитині більше 8 років, тож, як я знаю, їй уже можна проходити мануальну терапію. Також, потрібно щоб цей дитячий мануальний терапевт робив масаж, а не тільки хрустів спину.
 
Лорик Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячих масажистів дуже багато... Хороших теж, а ось дитячий мануальний терапевт, ще й хороший, це рідкість. Багато хто з грандів мануальної терапії на кшталт Коробейникова, Березовського або Борисюка калічать своїх дорослих пацієнтів, а щодо дітей і говорити не буду.

Знаю тільки одного хорошого мануальника в Одесі - молодий фахівець, не шахрай, а реальний медик, приймає вдома в районі вулиці Богдана Хмельницького. Він багатьом допоміг, і мені, і моїм родичам, тож можу його порекомендувати. Звуть Владислав, його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0509935792, 0677844314. Бере не дорого, зараз начебто 100 гривень за сеанс масажу і мануальної терапії.
 
ілона Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лорик ()
Дитячих масажистів дуже багато... Хороших теж, а ось дитячий мануальний терапевт, ще й хороший, це рідкість. Багато хто з грандів мануальної терапії на кшталт Коробейникова, Березовського або Борисюка калічать своїх дорослих пацієнтів, а щодо дітей і говорити не буду.
Теж чула про цих діячів. Кажуть, що і в інвалідне крісло можуть посадити на раз.
Цитата Лорик ()
Знаю тільки одного хорошого мануальника в Одесі - молодий фахівець, не шахрай, а реальний медик, приймає вдома в районі вулиці Богдана Хмельницького. Він багатьом допоміг, і мені, і моїм родичам, тож можу його порекомендувати. Звуть Владислав, його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0509935792, 0677844314. Бере не дорого, зараз начебто 100 гривень за сеанс масажу і мануальної терапії.
Ціна недорога. Зараз почитаю про нього відгуки в інтернеті і якщо що, то запишуся з дитиною.
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ілона ()
Знаю, що не всі фахівці беруться за дітей. Дитині більше 8 років, тож, як я знаю, їй уже можна проходити мануальну терапію. Також, потрібно щоб цей дитячий мануальний терапевт робив масаж, а не тільки хрустів спину.
Теж рекомендую Владислава. Він єдиний із мануальних терапевтів, яких я відвідувала, робить лікувальний масаж. За дітей теж береться. Моїй подрузі доньки повністю прибрав сколіоз. Я його теж рекомендую.
 
ілона Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відгуки та рекомендації. Порилася в інтернеті, там теж рекомендують добре Владислава. Уже зателефонувала і записалася на прийом. Ще раз дякую Лорчику і Галині, що порекомендували мені його.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Дитячий мануальний терапевт Одеса (Дитячий мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: