Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Оксана Анатоліївна Полюлях відгуки (Оксана Анатоліївна Полюлях відгуки)
Оксана Анатоліївна Полюлях відгуки
Флоріана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна Полюлях відгуки


Вітаю, дівчатка! Цікавить питання про акушерів п'ятого пологового будинку, хто народжував у Полюлях Оксани Анатоліївни, скажіть, чи варто до неї звертатися?
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець! Рекомендую всім, хто ще не визначився з вибором лікаря, і тим, хто хоче запам'ятати народження свого малюка, як чудовий час, а не тортури!
 
Kristy12 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - чудова людина і чудовий лікар - уважна, чуйна, компетентна. Планували природні партнерські пологи, але життя внесло корективи - екстрене КР. Операція пройшла добре, як і післяопераційний період.
 
Барбара789 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець! Мої пологи проходили на 37-му тижні, були певні особливості і потрібні були деякі медичні втручання. Але навіть при цьому від пологів залишилися тільки позитивні емоції. Усе пройшло спокійно, бо з перших хвилин розумієш, що цьому лікарю можна довіряти! Найголовніше - малятко здорове, я швидко відновилася.
 
Розалія70 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивовижний фахівець! Народила в Оксани Анатоліївни першу дитину. Спостерігалася у лікаря з 33 тижня. Всі поради мені допомогли народити швидко і комфортно. За другою дитиною - тільки до цього лікаря.
 
Inga1983 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм на найвищому рівні. Відмінна робота протягом усієї вагітності, велика допомога під час пологів і, що важливо, постійна перевірка в реабілітаційний період після пологів.
 
Ella Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім раджу Оксану Анатоліївну. Пішла до неї за порадою знайомої і ні про що не шкодую. На жаль, сама народити не змогла, було відшарування і терміново робили КР. Усе пройшло без паніки. Оксана Анатоліївна заспокоювала і, завдяки їй, з'явився мій синочок.
 
Ноябрина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Як і для всіх первісток, у мене тряслися кінцівки від думки про майбутні пологи, але завдяки Оксані Анатоліївні, мої пройшли настільки ідеально, що я і на другу дитину згодна хоч зараз!
 
tartanya Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Поки що це найкращий лікар у моєму житті. Дуже приємна. Процес пологів саме веде - направляє твої дії, формує розуміння того, що відбувається. Важливо, що все своєчасно. Дуже рекомендую!
 
lubovvv Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна Полюлях - дуже хороша, кваліфікована лікарка, яка знає свою справу. Як людина спокійна, терпляча, чуйна. Допомогла з'явитися на світ моїй донечці!  Звертайтеся, впевнена, залишитеся задоволені.
 
Yasya Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, дівчатка! Залиште контакти Оксани Анатоліївни, хочу до неї потрапити.
 
Ella Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна, завідувачка 1 акушерського відділення 5го пологового будинку на вулиці Маршала Говорова 28, телефон 0973540073.
 
Alyonka Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і грамотний фахівець, і дуже добре ставлення. Народила з її допомогою двох діток. Дуже задоволена її роботою. Рекомендую, як прекрасного лікаря і людину.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Оксана Анатоліївна Полюлях відгуки (Оксана Анатоліївна Полюлях відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: