Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування пролапсу органів малого таза Одеса відгуки (Лікування пролапсу органів малого таза Одеса відгуки)
Лікування пролапсу органів малого таза Одеса відгуки
Алісія25 Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування пролапсу органів малого таза Одеса відгуки 


Доброго дня, дорогі форумчанки! У кого-небудь був досвід лікування пролапсу органів малого таза в Одесі? До кого з гінекологів краще звернутися? Буду вдячна за поради та рекомендації!
 
Кора Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до лікаря Колосової Олесі Василівні за рекомендацією однієї з форумчанок, і не можу не підтвердити її професіоналізм і турботу про пацієнтів. Вона відмінно підійшла до лікування мого пролапсу органів малого таза, провела всі необхідні обстеження, призначила ефективне лікування. Рекомендую!
 
Кирила Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звернулася до Колосової Олесі Василівни і залишилася дуже задоволена. Вона дійсно лікар від Бога, професіонал своєї справи. Дівчатка, не сумнівайтеся, йдіть до неї на консультацію!
 
Іполіта Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили звернутися до гінеколога Гарбузенко Наталії Дмитрівни, і я не пошкодувала. Пройшла обстеження, отримала призначення і лікування, яке допомогло вирішити проблему. Дуже задоволена результатом і ставленням лікаря!
 
Добрава Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також зверталася до Гарбузенко Наталії Дмитрівни і хочу підтвердити її професіоналізм. Вона справді піклується про своїх пацієнтів і знаходить ефективні методи лікування. Рекомендую!
 
Іларія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цих гінекологів?
 
Кирила Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам цікаво, Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Її контактний телефон: 096-671-75-63. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію!
 
Добрава Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте за номером +380660081932 і записуйтеся на консультацію.
 
Грейс Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Додам свій відгук про Колосову Олесю Василівну. Вона дійсно чудова лікарка, допомогла мені з пролапсом органів малого таза. Спасибі їй величезне!
 
Еда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу поділитися позитивним досвідом звернення до Гарбузенко Наталії Дмитрівни. Дуже професійний та уважний лікар, рекомендую!
 
Даміра Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за хороші рекомендації! Буду мати на увазі Колосову Олесю Василівну та Наталію Дмитрівну Гарбузенко під час вибору лікаря для лікування пролапсу органів малого таза.
 
Арсенія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарям справді варто довіряти, особливо коли йдеться про такі важливі питання, як лікування пролапсу органів малого таза. Дякую за рекомендації!
 
Ноябрина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Колосовій Олесі Василівні та Наталії Дмитрівні Гарбузенко за їхній професіоналізм і увагу до пацієнтів. Вони найкращі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування пролапсу органів малого таза Одеса відгуки (Лікування пролапсу органів малого таза Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: