Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт мануальний терапевт Одеса (Кінезітерапевт мануальний терапевт Одеса)
Кінезітерапевт мануальний терапевт Одеса
Сафія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезітерапевт мануальний терапевт Одеса


Порадьте, будь ласка, досвідченого кінезітерапевта-мануального терапевта в Одесі за прийнятну вартість? Якщо хтось має досвід отримання консультацій за цими напрямками - прошу поділитися - чи був, чи ні отримано якийсь позитивний результат.
 
gorgia67 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую доктора Забранського - грамотний компетентний фахівець із широким набором методик відновлення і підтримки здоров'я. Відмінно реабілітує різних пацієнтів після перенесених травм.
 
Ds24 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Забранського з болями в спині. Було призначено курс кінезотерапії. Спочатку не повірила, що це може допомогти, але вже після першого сеансу відчула поліпшення. Ця методика працює дуже ефективно, а Владислав Володимирович - фахівець своєї справи!
 
mirra Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходжу кінезіолікування у Владислава Забранського. Після третього сеансу біль відступив і з кожним сеансом я поступово поверталася до нормального повноцінного життя.
 
Nira1 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і професійний лікар. Звернулася з болем у попереку, болі турбували близько 2-х місяців. Раніше намагалася лікуватися у Семашка і Грапчевої, але невдало.  Владислав Володимирович швидко виявив проблему і професійно її усунув.  Рекомендую всім, хто втомився від болю.
 
Адельфіна Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо щось болить і це щось треба терміново вилікувати, то рекомендую звертатися до Забранського, він у цій справі майстер. Перевірено на собі і вже не один раз. Сидячий спосіб життя має свої наслідки у вигляді хворої спини і шиї, так ось, Сергій Вікторович швидко знімає біль, потім довгий час нічого не турбує.
 
Яда Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
І протягом багатьох років мені наполегливо лікували мені шию за допомогою кінезотерапії фахівці - Батир Ю, Ромчук В, Зибін Д., а виявилося, що проблема була в попереку. Після трьох сеансів у Владислава Забранського стало набагато легше. Лікар не тільки лікує руками, але ставить такі запитання, на які ми боїмося часом відповідати вголос, психологічно дуже теж допомагає!
 
Camilla1992 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, а як можна потрапити до Владислава Володимировича?
 
Адельфіна Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Беатріс Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
А підкажіть ще за вартістю за сеанс?
 
Nira1 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанс коштує 600 грн.
 
Bozena Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже привітний, уважний лікар. Затишна атмосфера. Якість прийому на вищому рівні, рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт мануальний терапевт Одеса (Кінезітерапевт мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: