Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 1 пологовий будинок Одеса (Найкращий гінеколог 1 пологовий будинок Одеса)
Найкращий гінеколог 1 пологовий будинок Одеса
Габріела Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог 1 пологовий будинок Одеса


Здраствуйте, дівчатка, які вже народжували! Підкажіть найкращого акушера в пологовому будинку №1, з яким можна спокійно народити. Також цікавлять хороші акушери і в інших пологових будинках Одеси.
 
Аїша Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливий пологовий будинок! Пологи були важкі - 16 годин. За весь час підійшла медсестра, і то коли вже голівка стала видна. Для мене було пекло! Благала поставити епідуралку, говорили мені, що рано. Дівчата, нікому не раджу. Обходьте його стороною.
 
Жакі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливий пологовий будинок, не раджу туди лягати. Ставлення хамське. Лікарня переповнена, пропонують лягти в коридорі.
 
Біка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, у якому ви пологовому будинку народжували? У якого акушера? Як пройшли пологи?
 
Андреа Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Біка ()
Дівчатка, у якому ви пологовому будинку народжували? У якого акушера? Як пройшли пологи?
Я народжувала в Оксани Анатоліївни Полюлях у п'ятому пологовому будинку 14.10.2022 свого синочка, все було на вищому рівні! Дуже уважна, спокійна і може підтримати, коли це дійсно необхідно!
 
Валія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - чудовий лікар, таких лікарів ще варто пошукати. Дуже доброзичлива і позитивна. Професіонал своєї справи. Були перші пологи, вона все докладно і зрозуміло пояснювала, як на якому етапі себе поводити, як правильно дихати. Завдяки її підказкам усе пройшло швидко і без розривів. Якщо ще раз буду народжувати, то тільки в неї.
 
Голді Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх позитивних відгуків про цього лікаря. Пологи почалися не зовсім правильно, але Оксана Анатоліївна зробила їх майже ідеальними, завжди поруч, відповідала на всі питання, просто розумничка! Звісно, вдячна безмірно, звісно раджу цього лікаря!
 
Зарія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала двічі у Подоляна А.І. в сьомому пологовому будинку, дуже вдячна.  Було планове кесарів в обох випадках, шва не видно. Діти здорові. Рекомендую його як грамотного акушера.
 
Коллі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Олександру Іллічу Подаляну. Потрапила до нього випадково. Приймав мої пологи з тазовим змішаним приляганням, пологи, як на мене, були дуже важкими, але завдяки професіоналізму лікаря я і донька в повному порядку!  Побільше б таких фахівців!
 
Джуді Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Я народжувала в Олександра Ілліча, були важкі пологи, робили екстрений кесарів розтин. Завдяки його рішучості та професіоналізму моїй доньці скоро виповниться рік.
 
Бетті Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, залиште координати цих акушерів, скоро народжувати хочу до них потрапити на консультацію.
 
Коллі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами радістю - Олександр Ілліч приймає в сьомому пологовому будинку, особисті телефони - 0960390029, 0667225294.
 
Андреа Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна приймає в п'ятому пологовому будинку, зв'язатися з нею можете за телефоном - 0973540073.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 1 пологовий будинок Одеса (Найкращий гінеколог 1 пологовий будинок Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: