Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог лікування тазового болю в Одесі (гінеколог лікування тазового болю в Одесі)
Гінеколог лікування тазового болю в Одесі
AriaHope Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог лікування тазового болю в Одесі


Дівчатка, потрібна ваша порада! Шукаю лікаря, який спеціалізується на тазовому болю в жінок. Якщо у вас є лікар, з яким у вас був успішний досвід лікування цього неприємного стану, поділіться, будь ласка, які методи він використовує і які зміни ви помітили після лікування?
 
Alevtina Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я зверталася до Міщенко О.О. з тазовим болем. Вона просто диво! Лікування провела на вищому рівні, результати вражаючі. Дуже рекомендую!
 
Irinka8 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - справжній професіонал! Зверталася до неї з тазовим болем, і вона одразу поставила правильний діагноз. Лікування проведено якісно.
 
Анеля Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
А я з тазовим болем звернулася до Колосової Олесі Василівни, і вона провела всі необхідні дослідження. Лікування на найвищому рівні. Рекомендую всім!
 
Zolotareva Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Міщенко з тазовим болем, і вона просто молодець! Лікування пройшло на найвищому рівні.
 
Екаttерина Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - лікар із золотими руками! Зверталася до неї з тазовим болем, і вона одразу визначила причину. Лікування ефективне.
 
tatyannaa Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга - тепер мій постійний гінеколог! З тазовим болем до неї, і результати лікування мене вразили.
 
Esmeralda Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко і Колосова - найкращі лікарі! З тазовим болем тільки до них, це єдині кваліфіковані лікарі в Одесі.
 
Gala37 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - лікар із золотими руками! Лікування тазових болів у неї пройшло ефективно.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, цікаво, де приймають ці гінекологи?
 
Zolotareva Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете потрапити до Ольги Міщенко записуйтеся в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Gala37 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Колосова приймає в лікарні на Малиновського, записатися на прийом можете за телефоном - 0966717563.
 
ОliviaКарина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова і Міщенко - це найкращі лікарі з тазових болів! Лікування провели на найвищому рівні. Раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог лікування тазового болю в Одесі (гінеколог лікування тазового болю в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: