Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Лікар нарколог Одеса (Лікар нарколог Одеса)
Лікар нарколог Одеса
АльонаОдеська Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар нарколог Одеса


Не думала, що доведеться шукати лікарів такого профілю, але не можна зарікатися. У мене племінник поводиться дивно - курить якісь чи то суміші, чи то коноплю, очі червоні, стан буває неадекватний.
Підкажіть, чи є в когось контакти хорошого перевіреного лікаря нарколога в Одесі?
За рекламою звертатися не хочеться, треба перевірений лікар.
 
Руда Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж підпишуся на цю тему.
Нас ця проблема також не обійшла стороною, але в нашому випадку в чоловіка запійний алкоголізм, 2 рази виводили його вдома з цього стану, але за тиждень знову запивав, плюс лежав у новомодній клініці, без будь-якого позитивного результату, нещодавно знову пішов у запій.
Потрібен хороший лікар нарколог.
 
ВеселаБабуся Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Є хороший лікар нарколог, приймає в приватній клініці Доктор Благо на Фонтані. Імені точно не знаю, але сусіди зверталися до нього, коли їхній син потрапив у погану компанію і почав вживати спайси. Ледь у в'язницю не потрапив, а після лікування зовсім іншою людиною став. Його в тій клініці вилікували, потім він у якомусь центрі був півроку. Йому допомогли, хоча всі думали, що він пропащий, уже п'ятий рік живе нормально, інститут закінчив, працює, нормальна молода людина.
 
Експерт Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Пощастило, а мій брат не дочекався лікування. Так і загинув від наркотиків. Він не хотів лікуватися, та й батьки не вірили, що йому зможуть допомогти.
 
KarinaMalina Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі, як я знаю, тільки 2-3 клініки нормально лікують, а решта тільки тримають під замком і гроші гребуть із родичів!
Цитата ВеселаБабуся ()
Є хороший лікар нарколог, приймає в приватній клініці Доктор Благо на Фонтані. Імені точно не знаю, але сусіди зверталися до нього, коли їхній син потрапив у погану компанію і почав вживати спайси. Ледь у в'язницю не потрапив, а після лікування зовсім іншою людиною став. Його в тій клініці вилікували, потім він у якомусь центрі був півроку. Йому допомогли, хоча всі думали, що він пропащий, уже п'ятий рік живе нормально, інститут закінчив, працює, нормальна молода людина.
А цей лікар, про якого говорили, приймає на Дмитра Донського 2a/7. Клініка називається Доктор Благо плюс, доктор Довгий Юрій Володимирович - особистість відома в Одесі, часто по телевізору виступає. Телефон не знаю, можете пошукати в інтернеті, знайдете.
 
ВеселаБабуся Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Так точно Юрій Володимирович, до нього народ приїжджає навіть з інших країн. Він чесний лікар, зайвого не бере, у кишеню не лізе, а лікує якісно. 
Сусіди були здивовані вартістю лікування, їх лякали, що квартиру доведеться продати. А виявилося, що навіть своїми грошима відкладеними обійшлися і в борг не брали. Я чула, що в багатьох клініках сім'ї обдирають до нитки під різними приводами, але сусідам пощастило.
 
Руда Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, його номер телефону.
 
Sergioo Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж багато хорошого чув про Юрія Володимировича. Він прекрасний лікар і хороша людина. Завжди входить у становище і допомагає пацієнтам. Що цікаво, у нього консультації безплатні, тобто навіть якщо люди не підуть на лікування, то отримають багато корисної інформації.
Ось його телефон 0972422922 Довгий Юрій Володимирович.
 
Руда Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую.
 
АльонаОдеська Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике!
Уже племінник пройшов лікування і вже рік нічого не вживає. Велике спасибі Юрію Володимировичу, замучили ми його своєю сім'єю і хвилюванням, але він впорався і дуже нам допоміг.
Племінника поклали саме до нього в клініку на лікування, тому що ціни нижчі, ніж в інших, та й відгуки дуже хороші!
Ще раз усім спасибі. Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Лікар нарколог Одеса (Лікар нарколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: