Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Шевчук Ірина Одеса відгуки (Шевчук Ірина Одеса відгуки)
Шевчук Ірина Одеса відгуки
nina75 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Шевчук Ірина Одеса відгуки


Здрастуйте, друзі форуму! Хто-небудь мав досвід лікування у психоневролога Ірини Шевчук? Хотілося б дізнатися більше про її професіоналізм і результативність лікування.
 
YTR Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був пацієнтом Ірини Шевчук і можу сказати, що її професіоналізм вражає. Її методи та підхід до лікування дійсно допомогли мені впоратися з психологічними проблемами.
 
Vska25 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє лікування в Ірини Шевчук було успішним. Вона дуже уважна і професійна психоневрологиня, і я почуваюся набагато краще після її консультацій.
 
Самсон Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Ірини Шевчук із депресією, і вона надала мені величезну підтримку. Її результативне лікування допомогло мені повернути радість життя.
 
Ganna1999 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я порекомендував своєму другові Ірину Шевчук, і він теж був дуже задоволений її роботою. Її професійний підхід дійсно вражає.
 
ДіаНочкаЛя Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук допомогла мені впоратися з тривожністю і панічними атаками. Вона чудовий фахівець, і я вдячний їй за допомогу.
 
Olivia20 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Ірини Шевчук через стрес на роботі, і вона допомогла мені налагодити баланс і підвищити рівень впевненості в собі.
 
Jessica45 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна не тільки професійний психоневролог, а й чудова людина. Її підтримка і розуміння були дуже важливі для мене.
 
EmilyМал Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був у Ірини Шевчук на консультації щодо сімейних проблем, і її поради допомогли мені та моїй сім'ї розв'язати конфлікти й поліпшити стосунки. Вона справді заслуговує на довіру.
 
Ava1978 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, ви так добре відгукуєтеся про цю лікарку, залиште її контакти.
 
Vska25 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум, контактні телефони клініки для запису на прийом - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Renata222 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Ірині Шевчук я навчився краще керувати своїми емоціями і стресом. Її методи працюють, і я рекомендую її всім.
 
Iris Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук - видатний фахівець у галузі психоневрології. Я дуже задоволений результатами її консультацій.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Шевчук Ірина Одеса відгуки (Шевчук Ірина Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: