Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса Суворовський район (ангіоневролог у Суворовському районі Одеси)
Ангіоневролог Одеса Суворовський район
Хриса Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Одеса Суворовський район


Дорогі друзі, мені терміново потрібна порада! Шукаю ангіоневролога з відмінною репутацією. Якщо у вас є позитивний досвід звернення до ангіоневролога, будь ласка, поділіться рекомендаціями. Заздалегідь вдячний!
 
Русаліна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до ангіоневролога Тетяни Калюжної, і не можу не поділитися враженнями. Вона дивовижний лікар, завжди уважно вислуховує і знаходить рішення.
 
Анеля Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Русаліна, я теж лікувався у Тетяни Євгенівни Калюжної. Вона змогла мені допомогти з хронічними головними болями. Дуже вдячний їй!
 
Светослава Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я підтверджую, що Тетяна Калюжна - чудовий фахівець. Дуже добра і турботлива. З нею ви відчуєте, що ваше здоров'я в надійних руках.
 
Зінуля Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, вона дійсно лікарка вищої категорії. Якщо у вас є проблеми з ангіоневрологічним характером, обов'язково зверніться до неї.
 
Dann265 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж був позитивний досвід із Тетяною Калюжною. Вона винятково професійна й уважна до деталей.
 
Іполіта Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за рекомендації! Але я також чув, що ангіоневролог Катерина Вікторівна Патрашку - теж чудовий фахівець. Може, хтось мав досвід звернення до неї?
 
Елен Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Іполито, я б теж хотіла розповісти про свій досвід із Катериною Патрашкою. Вона допомогла мені із судинною дистонією. і завжди готова дати цінні поради щодо догляду за здоров'ям.
 
Аскар Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію! Такий вибір фахівців - це добре. Я думаю, що з такими рекомендаціями мені буде легше вирішити, до кого звернутися.
 
Юріус Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Залиште контакти цих лікарів?
 
Елен Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам контактний номер Катерини Вікторівни - 0934815955, телефонуйте і записуйтеся.
 
Dann265 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
На прийом до Калюжної Т.Є. можете записатися за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Zolotareva Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Важливо пам'ятати, що в кінцевому підсумку вибір залежить від ваших індивідуальних потреб і лікувальних вимог. Обидві лікарки - Тетяна Калюжна та Катерина Патрашку - чудові фахівці, і вони зроблять усе, щоб допомогти вам.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса Суворовський район (ангіоневролог у Суворовському районі Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: