Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Остеопат для дорослого Одеса Таїрове (Остеопат для дорослого Одеса Таїрове)
Остеопат для дорослого Одеса Таїрове
ІннаЯров Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Остеопат для дорослого Одеса Таїрове


Чи вірите ви остеопатам? Поділіться думкою. Шукаю лікаря, але боюся. ... Я ходила, але мені попався не дуже чесний остеопат. Страшні болі були в спині. Порекомендуйте, будь ласка, остеопата на Таїровому, якщо знаєте хорошого.
 
Anita77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїровому просто немає хороших остеопатів, є мануальні терапевти, які модно називають себе остеопатами і працюють як із дорослими, так і з дітьми. До них іти просто страшно за здоров'я.
 
Оліфер Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до остеопата-реабілітолога Забранського Владислава, який приймає на Богдана Хмельницького 49. Він найкращий остеопат в Одесі, ми поміняли багатьох, можу говорити як експерт. Звернулася з болями в поперековій ділянці, що іррадіюють у пахову ділянку. Владислав Володимирович - досвідчений, кваліфікований лікар. Болі зникли після другої процедури. Діагностику проводить грамотно, читає всі знімки МРТ сам і просто по-людськи дуже добре і душевно ставиться до своїх пацієнтів. Таких лікарів зараз мало.
 
Moinomer9111 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ІннаЯров ()
Чи вірите ви остеопатам? Поділіться думкою. Шукаю лікаря, але боюся. ... Я ходила, але мені попався не дуже чесний остеопат. Страшні болі були в спині. Порекомендуйте, будь ласка, остеопата на Таїровому, якщо знаєте хорошого.
Теж шукаємо остеопата, з цими фахівцями, виявляється, в місті проблема.
Цитата Anita77 ()
На Таїровому просто немає хороших остеопатів, є мануальні терапевти, які модно називають себе остеопатами і працюють як із дорослими, так і з дітьми. До них іти просто страшно за здоров'я.
Повністю згодна з Вами, на Таїрова знайти остеопата неможливо, зважаючи на їхню відсутність.
 
Ікорочка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж рекомендую Владислава Забранського, він чудовий остеопат-масажист. Виправив сильні болі в ділянці попереку, які до нього лікували кілька лікарів остеопатів без результатів. Грамотний хоч і відносно молодий. Йому можна довіряти своє здоров'я
 
ІннаЯров Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, адресу прийому, який курс лікування, вартість прийому і контактний номер телефону Забранського Владислава Володимировича.
 
Оліфер Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає Владислав Володимирович у своєму кабінеті на Б. Хмельницького 49, вартість прийому 700 гривень. Телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Alyonka Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець. Зараз ходжу тільки до нього. Завжди швидко править проблему, знімає больовий синдром. У мене проблемна шия, і завдяки Владиславу Володимировичу я тепер можу спати спокійно і прокидатися без головних болів....
 
РозаліяВелика Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж пройшов просто чудово у Владислава Володимировича, він відмінно знає техніку, дотримуючись чистоти і гігієни.
 
Cristal Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи і людина з хорошою енергетикою! Під час сеансу не відчуваєш жодного дискомфорту, а після відчуваєш прилив сил і якогось прям блаженства. У мене кілька гриж у шийному відділі плюс протрузія в грудному, так, ще робота, яка все це посилює. Так ось після кількох процедур у Владислава відчуваються значні поліпшення у фізичному стані, дискомфорт у шиї та спині знизився на мінімум, а також спостерігається накопичувальний ефект від масажу. Рекомендую цього фахівця!
 
Дегтярьова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до лікаря Забранського з проблемою з рукою, боліла, навіть уже віднімалася. Погано себе почувала. Відчула зміни після першого відвідування. Після 10 сеансів стала почуватися набагато краще: менше болю в спині, немає втоми, рука не болить.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Остеопат для дорослого Одеса Таїрове (Остеопат для дорослого Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: