Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Планування вагітності з чого почати в Одесі (планування вагітності з чого почати в Одесі)
Планування вагітності з чого почати в Одесі
TSERA Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Планування вагітності з чого почати в Одесі


Дорогі форумчанки, підкажіть, будь ласка, де можна знайти досвідченого гінеколога, що спеціалізується на плануванні вагітності? Якщо у вас є позитивний досвід з конкретним лікарем, буду вдячна за рекомендації!
 
Зінуля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт дівчатка! Планувала вагітність і звернулася до лікаря Міщенко Ольги Опанасівни. Дуже задоволена її професіоналізмом та увагою. Рекомендую!
 
AndromedКa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко - мій лікар теж! Вона так терпляче відповідає на всі запитання, завжди на зв'язку. Найкращий гінеколог!
 
Ліанаа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
А я була у Колосової Олесі Василівни. Теж чудовий фахівець! Вона так докладно все пояснює, що в мене навіть страхи відпали.
 
MUMMY Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я у Колосової! Вона теж розумниця. Допомогла мені в кожному етапі вагітності. Якщо у вас ще немає лікаря, сміливо записуйтеся!
 
Осинка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, дякую за поради! Планую вагітність і хочу вибрати хорошого лікаря. Залиште координати Міщенко та Колосової?
 
AndromedКa Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я у Міщенко була і залишилася дуже задоволеною. Вона така уважна, що слів немає. Сміливо записуйся! Залишаю вам її координати - Ольга Опанасівна приймає в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Ліанаа Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися до Олесі Василівни можна телефоном - 0966717563, не пошкодуєте. Я вдячна їй за кожен момент моєї вагітності.
 
Cleopatra Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова теж не підведе! Мені допомогла пройти всі випробування вагітності з посмішкою.
 
ЛЛаура Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла весь шлях вагітності з Міщенко. Дуже вдячна за її професіоналізм.
 
Leon4a Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене досвід із Колосовою. Дуже професійна, дає корисні поради, завжди на зв'язку. Якщо у вас сумніви, спробуйте її!
 
Іві Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
У Міщенко була під час першої вагітності. Зараз теж до неї записалася. Жодних сумнівів немає, знаю, що все буде чудово.
 
Nara Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Колосова О.В. - це як ангел-охоронець для вагітних. З таким лікарем навіть труднощі вагітності здаються легкими.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Планування вагітності з чого почати в Одесі (планування вагітності з чого почати в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: