Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Підкажіть психоневролога Одеса (підкажіть психоневролога в Одесі)
Підкажіть психоневролога Одеса
Float Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть психоневролога Одеса


Добрий вечір! Потрібна ваша порада. Чи має хтось досвід звернення до психоневролога Шевчук Ірини Миколаївни з приводу маячного розладу і галюцинацій? Як вона справляється з такими випадками, і наскільки успішні її методи лікування?
 
Ocean658 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Шевчук І.М. через галюцинації. Лікарка не тільки допомогла мені впоратися з ними, а й провела індивідуальні сеанси психотерапії, що стало ключовим моментом у моєму відновленні.
 
tangerine11 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра проходила лікування у Шевчук І.М. від маревного розладу. Лікар застосовує комплексний підхід, включно з медикаментозним лікуванням і психотерапією. Результати помітні, і сестра почувається краще.
 
Vilkaua Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Шевчук І.М. через важку депресію та галюцинації. Її підхід дуже теплий, вона слухає уважно та надає підтримку. Лікування ефективне, і я відчуваю позитивні зміни.
 
Rock03 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у Шевчук І.М. від маревного розладу. Лікар виявила глибоке розуміння і увагу до моїх проблем. Лікування включало психотерапію та медикаментозну підтримку.
 
Diamondb Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій брат звертався до Шевчука І.М. через маніакально-депресивний психоз і галюцинації. Лікар ефективно допоміг йому впоратися з епізодами психозу і розробив стратегії запобігання рецидивам.
 
Zozel Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга лікується у Шевчук І.М. від галюцинацій. Лікар допомагає їй розбиратися в тому, що відбувається в її розумі, і вчитися справлятися з цим. Результати позитивні.
 
Pavlic Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
І я зверталася. У мене були маячні думки, і Шевчук І.М. допомогла мені зрозуміти, як змінити своє мислення. Дуже вдячна їй за це.
 
Maryana4 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Шевчук І.М. через маячний розлад. Лікарка професійно підійшла до моєї проблеми, розробивши індивідуальний план терапії. Результати видно, і я почуваюся краще.
 
Tartalya Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Як можна записатися до Шевчук І.М.?
 
Zozel Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна записатися за телефонами клініки Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Romashka5890 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Шевчук І.М. - лікар із золотими руками. Я лікувалася від галюцинацій, і її терапія допомогла мені повернутися до нормального життя. Вона дійсно досвідчений і професійний фахівець.
 
Seagull Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
І я зверталася до Шевчук І.М. Вона не тільки лікує симптоми, а й допомагає розібратися в коренях проблеми. Її підтримка і розуміння дійсно цінні. Дуже рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Підкажіть психоневролога Одеса (підкажіть психоневролога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: