Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Левіна Людмила Миколаївна Одеса відгуки (Левіна Людмила Миколаївна Одеса відгуки)
Левіна Людмила Миколаївна Одеса відгуки
Викусся Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Левіна Людмила Миколаївна Одеса відгуки


Хочу укласти декларацію з грамотним сімейним лікарем. Знайомі рекомендують Левіну Л.М. з клініки "Лікаріум". Хочу почути ваші рекомендації про цього лікаря. Можете її рекомендувати?
 
Машуня Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Всю зиму цього року застуджувалася, доводилося весь час звертатися до лікарів. І ось знайомі порадили звернутися до терапевта Левіної Л.М. Дуже компетентний і грамотний лікар. Швидко встановила діагноз, призначила продуктивне лікування. Рекомендую Людмилу Миколаївну, як професіонала своєї справи, а також як приємну людину. Тепер у моєї сім'ї з'явився сімейний лікар, якому не страшно довірити своє здоров'я.
 
Ірида Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Поруч із Людмилою Миколаївною спокійно і впевнено... Це до того, що лікарка дуже сприяє! Виписала обстеження найнеобхідніші. Рекомендую!
 
Лапуля Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Добра, чуйна, не виписує що подорожче, а те, що реально допоможе. Уважна. Залишила тільки позитивні враження.
 
Клара Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з проблемою, яку багато лікарів не могли вирішити. Людмила Миколаївна ретельно підійшла до проблеми, здала всі необхідні аналізи, після цього були призначені курси лікування. Наразі я почуваюся набагато краще і надалі звертатимуся тільки до цього лікаря.
 
Марьяна Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний сімейний лікар. Все завжди розпитає, дізнається, пояснить доступною мовою. Завжди вчасно робить усі призначення, лікування мені завжди допомагає.
 
Анжела38 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий сімейний лікар, висококваліфікований фахівець, діагност. Безпомилково встановлює діагноз і призначає ефективне лікування. Рекомендую!
 
Люція Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - лікар дуже кваліфікований. Вміє знайти підхід до хворих людей!  Діагноз був поставлений точно і дуже швидко.  Лікування призначає ефективне. На мій погляд дуже гідний сімейний лікар.
 
Ася5 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотнішого, уважнішого, турботливішого лікаря, ніж Людмила Миколаївна, я не зустрічала! Після довгих походів по різних лікарях і мук потрапила до лікаря Левіної, і тепер довіряю тільки їй! Завжди уважно вислуховує, дуже ретельно призначає дослідження, ретельно вивчає аналізи. Вона розібралася і поставила мені правильний діагноз, призначила лікування, яке не могли поставити мені інші лікарі.
 
Дуся Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна Левіна - це суперлікар. Дуже уважна. Дуже відповідальна. Звертаюся тільки до неї. Усім рекомендую цього лікаря.
 
Митька Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як я можу зв'язатися з Людмилою Левіною для запису на прийом?
 
Клара Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся на прийом - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Едік Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Вислухає і пояснить. І призначить лікування, яке допомагає одужати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Левіна Людмила Миколаївна Одеса відгуки (Левіна Людмила Миколаївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: