Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Семінарській Одеса (Флебологи на Семінарській Одеса)
Флебологи на Семінарській Одеса
5Мила5 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи на Семінарській Одеса


Добрий вечір! У мене проблема з венами, хочу потрапити до грамотного флеболога, але не знаю, до кого звернутися, може підкажіть.
 
28Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам дуже пощастило, що звернулися саме до Залевського Дмитра Михайловича, у мого чоловіка була проблема з венами на ногах, але саме цей дуже гарний лікар нам допоміг, я не натішаюся результатом після операції, чоловік теж дуже задоволений.  Я раджу всім звертатися до Дмитра Михайловича, у кого проблеми з венами!
 
Filinn Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Залевський - найкращий лікар з усіх, кого мені довелося зустрічати. Склерозувала в нього ноги після двох вагітностей. Склерозування пройшло без болю, на високому професійному рівні. Лікар тактовний, уважний.
 
1Betty6 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Залевський мені провів ендовенозну лазерну коагуляцію БПВ, мініфлебектомію. І результат мене дуже порадував! 10 років я ходила з венами, які мали просто жахливий вигляд! А тут година роботи і, вуаля! Через 2 тижні видно, що цієї страшної вени просто немає!  Лікар - майстер своєї справи, великий професіонал!
 
Наїма Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе сподобалося, дуже уважний лікар Залевський. Пішов назустріч і знайшов час, щоб оперативно провести видалення вен. Не довелося довго чекати.
 
valentine21 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходила лікування у флеболога Чайки М.А. і хочу вас його рекомендувати. Прекрасний лікар! Професіонал своєї справи! Дуже тактовний, доброзичливий і уважний. Операцію проведено успішно, з великим знанням своєї справи. Усе дохідливо пояснює, всі проблеми були усунені професійно!
 
Ісидор1999 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я і мій чоловік залишилися в захваті від результату проведеної мені операції. Це той лікар, до якого піду ще раз без остраху, з повною довірою і обов'язково пораджу всім!
 
Барсукова Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у флеболога Чайки з приводу варикозної хвороби нижніх кінцівок на обох ногах. Страх ішов попереду мене, я довго не наважувалася, але Михайло Олександрович усе доступно розповів про цю підступну хворобу, і я дала згоду. Операція пройшла успішно і безболісно.
 
Денисов Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, дуже уважний. Усе детально пояснив на консультації. У досить короткий термін після першого огляду провів операцію, хоча я довго сумнівалася і боялася. Дійсно професіонал своєї справи!
 
Ільнур Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, хто знає контакти доктора Залевського, залиште, будь ласка.
 
Filinn Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам інформацію - Залевський Дмитро лікує у 2-му відділенні Медінституту на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Guzel Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені можете залишити дані флеболога Чайки.
 
Барсукова Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами контактною інформацією - флеболог Чайка приймає в Малиновській лікарні, особистий телефон 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Семінарській Одеса (Флебологи на Семінарській Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: