Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса сел. Котовського (ангіоневролог Одеса на сел. Котовського)
Ангіоневролог Одеса сел. Котовського
Ісидор1999 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Одеса сел. Котовського


Здрастуйте, друзі! Я шукаю ангіоневролога з відмінною репутацією. Можливо, хтось із вас може порекомендувати лікаря, у якого ви лікувалися і залишилися задоволені результатом? Буду вдячний за будь-яку інформацію.
 
valentine21 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Я нещодавно звернувся до ангіоневролога Патрашки Катерини Вікторівни, і в мене залишилися тільки позитивні враження. Вона уважно вислухала мої проблеми і запропонувала ефективне лікування. Дуже задоволений результатами!
 
Наїма Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден із тобою на всі сто! У Патрашку Катерини Вікторівни дійсно золоті руки. Після її лікування в мене зникли болі в голові, і я почуваюся набагато краще.
 
1Betty6 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, але не забувайте і про Калюжну Тетяну Євгенівну! Я лікувався у неї, і результати теж вражаючі. Вона дуже добра і професійна лікарка.
 
5Мила5 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Соглашусь, Калюжная Татьяна Евгеньевна - настоящий профессионал. Она подробно объяснила мне причины моих проблем и разработала индивидуальный план лечения.
 
Voronin09 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж лікувалася у Калюжної Тетяни Євгенівни і не можу не поділитися позитивними враженнями. Вона створює дуже довірливу атмосферу, що дуже важливо під час лікування такого характеру.
 
Zhorikk Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
А я збираюся записатися до Калюжної Тетяни Євгенівни, розкажіть де вона працює і як з нею зв'язатися?
 
5Мила5 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом до Тетяни Євгенівни можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Vladlen Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
І Патрашку Катерина Вікторівна, і Калюжна Тетяна Євгенівна - справжні професіонали у своїй галузі. Пацієнти у них у надійних руках!
 
Зоня Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться записатися до Патрашка Катерини, можете залишити її контактні дані.
 
Наїма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон Катерини Вікторівни - 0934815955, телефонуйте і записуйтеся.
 
Кариночка1995 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Здоров'я - це головне, і вибір ангіоневролога - відповідальне рішення. Радий, що в нашому місті є два таких чудових лікаря!
 
Olga2000 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Обидва лікарі заслуговують на повагу та довіру. Якого б фахівця не було обрано, головне - звернутися вчасно й отримати кваліфіковану допомогу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса сел. Котовського (ангіоневролог Одеса на сел. Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: