Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Планування вагітності гінеколог в Одесі (планування вагітності гінеколог в Одесі)
Планування вагітності гінеколог в Одесі
Maria_Ц Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Планування вагітності гінеколог в Одесі


Дорогі форумчанки, поділіться, будь ласка, вашим досвідом з гінекологами, які виявилися справжніми експертами в плануванні вагітності. І допомогли вам виносити здорову дитину.
 
леночкаа Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я стояла на обліку у Міщенко Ольги Опанасівни. Вона просто чарівниця! Дуже кваліфікований фахівець, завжди готова відповісти на всі питання і підтримати. Рекомендую!
 
elmargo Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно згодна! Міщенко Ольга Опанасівна - справжній професіонал. Я тільки почала планувати вагітність, і вона вже заспокоює мене своїм досвідом і доброзичливістю.
 
дара Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна теж чудова лікарка. Я у неї спостерігалася під час вагітності, і вона створила мені атмосферу впевненості. Дуже рекомендую!
 
Hedina Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
О, Колосова теж гарна? Я ось думаю, до кого записатися. Щось тут вибір важкуватий...
 
Ромашка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Не переживай, обидві чудові! Я особисто була у Міщенко, і задоволена на всі 100. У неї такий індивідуальний підхід!
 
hvost Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
А я за Колосову! Вона така уважна, завжди готова вислухати і допомогти. Моя вагітність пройшла просто ідеально під її контролем.
 
Іруся10 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
І як записатися до Міщенко або Колосової? Хтось знає?
 
дара Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я записувалася до Колосової за телефоном 0966717563, приймає вона в лікарні №10 на Малиновського.
 
Ромашка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко зазвичай приймає за попереднім записом. Можна зателефонувати в клініку Лікаріум і записатися - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
zinaaa Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена Колосовою Олесею. Вона не тільки професіонал, а й людина з великим серцем. Допомогла підготуватися і спокійно пройти всі етапи.
 
krabz Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я за Міщенко! Вона справжній професіонал, і її рекомендації мені дуже допомогли у вагітності. Рекомендую всім!
 
KiKi Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, обидва фахівці чудові, вирішуйте самі, до кого йти. Головне, щоб вам було комфортно. Удачі в підготовці до вагітності!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Планування вагітності гінеколог в Одесі (планування вагітності гінеколог в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: