Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Гінекологи акушери 1 пологового будинку Одеси (Гінекологи акушери 1 пологового будинку Одеси)
Гінекологи акушери 1 пологового будинку Одеси
Зінуля Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінекологи акушери 1 пологового будинку Одеси


Доброго дня всім форумчанам! Розкажіть мені про перший пологовий будинок. Рекомендуєте там народжувати? У якого акушера?
 
Ізабо Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Зінуля ()
Гінекологи акушери 1 пологового будинку ОдесиДоброго дня всім форумчанам! Розкажіть мені про перший пологовий будинок. Рекомендуєте там народжувати? У якого акушера?
У мене померла дитина з вини лікарів реанімації 1 пологового будинку - не так поставили апарат штучної вентиляції легенів, порвали легеню, газ вийшов навіть у черевну порожнину, а потім просто послалися, що це сепсис. Нікому не раджу народжувати дітей у цьому пологовому будинку, лікарі просто некомпетентні у своїй професії.
 
ЛЛаура Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ізабо ()
У мене померла дитина з вини лікарів реанімації 1 пологового будинку - не так поставили апарат штучної вентиляції легенів, порвали легеню, газ вийшов навіть у черевну порожнину, а потім просто послалися, що це сепсис. Нікому не раджу народжувати дітей у цьому пологовому будинку, лікарі просто некомпетентні у своїй професії.
Народжувала в березні 2022 року, такого жаху не побажати нікому. Дитину в животі ще ледь не угробили, пульс упав до 40 - за норми 140, від анестезії! Я в такому стані повинна була лежати тільки на правому боці і не ворушитися з моторошними переймами кілька годин! Поки вкрай не замучили мене, а дитину витягали вакуумом! І це замість того, щоб одразу зробити кесарів, на яке були показання - погіршення стану дитини! Шкуродери, одним словом!
 
Мурка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
До якого пологового будинку тоді звертатися?
 
Мекаэла Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Мурка ()
До якого пологового будинку тоді звертатися?
Абсолютно випадково, чому я невимовно рада, мені порадили народжувати у Подоляна Олександра Ілліча в пологовому будинку №7. За місяць до пологів приїжджала на огляди. Отримувала детальну, якісну консультацію як особисто, так і телефоном. Пологи були важкі. Спасибі Олександру Іллічу за його професіоналізм - донька народилася здорова. Я відновилася швидко, шви акуратні. Цього фахівця можу сміливо рекомендувати!
 
Лама Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Мекаэла ()
Абсолютно випадково, чому я невимовно рада, мені порадили народжувати у Подоляна Олександра Ілліча в пологовому будинку №7. За місяць до пологів приїжджала на огляди. Отримувала детальну, якісну консультацію як особисто, так і телефоном. Пологи були важкі. Спасибі Олександру Іллічу за його професіоналізм - донька народилася здорова. Я відновилася швидко, шви акуратні. Цього фахівця можу сміливо рекомендувати!
Олександр Ілліч - чудовий лікар, я народжувала в нього тричі. Усі пологи пройшли добре, без ускладнень і розривів, дітки здорові. Я через кілька годин уже "бігала", нічого не боліло.
 
Алана Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лама ()
Олександр Ілліч - чудовий лікар, я народжувала в нього тричі. Усі пологи пройшли добре, без ускладнень і розривів, дітки здорові. Я через кілька годин уже "бігала", нічого не боліло.
Олександр Ілліч - дуже уважний і професійний лікар, повністю контролював процес пологів і тримав мене в курсі, все пояснював і відповідав на мої запитання. Дуже рекомендую цього лікаря, я тільки до нього!
 
Роуз Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Мурка ()
До якого пологового будинку тоді звертатися?
Випадково потрапила народжувати в п'ятий пологовий будинок до Полюлях Оксани Анатоліївни, чому дуже рада. Чуйна, уважна, все пояснить і заспокоїть. Шов дуже акуратний. Відразу видно, що людина любить свою роботу.  Якщо буду ще народжувати, то тільки до неї і Вам раджу!
 
юджі Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Роуз ()
Випадково потрапила народжувати в п'ятий пологовий будинок до Полюлях Оксани Анатоліївни, чому дуже рада. Чуйна, уважна, все пояснить і заспокоїть. Шов дуже акуратний. Відразу видно, що людина любить свою роботу.  Якщо буду ще народжувати, то тільки до неї і Вам раджу!
Двох синів народила у цього прекрасного лікаря! Завжди з посмішкою, дуже чуйна, уважна, відповідає на всі запитання. З нею нічого не страшно під час пологів, головне - слухати і робити, що говорить Оксана Анатоліївна. Якщо зважимося на третього, то тільки до неї!
 
Евіта Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата юджі ()
Двох синів народила у цього прекрасного лікаря! Завжди з посмішкою, дуже чуйна, уважна, відповідає на всі запитання. З нею нічого не страшно під час пологів, головне - слухати і робити, що говорить Оксана Анатоліївна. Якщо зважимося на третього, то тільки до неї!
Найчудовіша лікарка, якій можна повністю довіритися і бути впевненою, що все пройде, так як потрібно! Мої пологи пройшли на одному диханні, про таке я тільки мріяла.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте контакти цих акушерів.
 
юджі Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Хеонія ()
Дівчата, дайте контакти цих акушерів.
Полюлях Оксана Анатоліївна, контактний телефон - 097-354-00-73, працює в пологовому будинку №5 на Говорова 28.
 
Алана Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Хеонія ()
Дівчата, дайте контакти цих акушерів.
Подолян Олександр Ілліч, приймає в 7-му пологовому будинку Одеси на Космонавтів, 11б, особисті телефони - 0960390029, 0667225294.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Гінекологи акушери 1 пологового будинку Одеси (Гінекологи акушери 1 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: