Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж мануальний Одеса (Масаж мануальний Одеса)
Масаж мануальний Одеса
Ліана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж мануальний Одеса


Доброго дня, допоможіть знайти хорошого масажиста-мануальника, який приймає в Одесі. Потрібен масаж мануальний. Тобто не тільки масаж, а й мануальна терапія. Я сама трохи більше ніж півроку переїхала жити в Одесу і не знаю до кого звернутися. У Києві у мене був свій чудовий фахівець, але на жаль вдома буду не скоро.
Порадьте до кого піти, за рекламою боюся!
 
Odessit Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі багато мануальних терапевтів, але таких, які роблять ще й масаж, майже немає. Раніше ходив до Коробейникова, але він масаж не робить, відразу хрумтить... та й допомагати перестав. Сам тепер теж шукаю хорошого фахівця.
 
Альона Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Коробейникова, Унанова і тому подібних рекомендувати не буду, вони не масаж не роблять, не допомагають. Я багатьох одеських мануальників пройшла, можу сказати точно, краще Забранського Владислава нікого в місті немає. До нього я більше 2-х років мучилася з болями і бігала від одного фахівця до іншого, потрапила до нього чисто випадково і дуже задоволена. Він допоміг мені дізнатися, що таке життя без болю в хребті. Робить і масаж, і мануальну терапію, а також гімнастику для відновлення рухливості. Хочете, дам його дані.
 
Ліана Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно хочу, рекомендуйте. Хто він? Де приймає? Скільки часу займає сеанс? Яка ціна в нього за прийом?
 
Альона Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Його звуть Забранський Владислав Володимирович, йому до 30 років, приймає в районі Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького, здається номер 49. Коли я до нього потрапила, то він ще працював у 10-ій лікарні міста Одеси, зараз же приймає у себе вдома. Він медичний працівник, а не якийсь самоучка. Сеанс у нього займає 40-45 хвилин, з них хвилин 20-25 масаж і хвилин 20 мануальна терапія. Ціна 150 гривень один сеанс. Мене він лікував курсом із 10-ти сеансів. Його номери телефонів: 048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792.
 
Ліана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію. Почитала про нього відгуки в інтернеті, люди його дуже рекомендують. Уже навіть записалася на прийом, щоправда через 2 дні, видно черга в нього велика. За результатами Вам напишу.
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранського Владислава знаю давно, ми з ним працювали в 10-ій лікарні. Сама довго страждала від болю в спині, обходила зазначених вище Коробейніков, Унанових, також була в Березовського, Борисюка і Бондарєва - вони нікому не допомогли. Чисто випадково медсестра з неврології запропонувала піти до їхнього масажиста, я і пішла. Ось так я стала його пацієнткою. Після курсу лікування в нього я почала пурхати. Тепер раз на рік знаю, що маю в нього пройти курс із 10 сеансів і буду себе далі почувати чудово. Теж рекомендую звертатися тільки до нього!
 
olgaSP Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була у Владислава, він лікував усю нашу сім'ю, спочатку чоловіка, потім маму, потім брата чоловіка, потім мене. Усі ним задоволені. Після лікування в нього про болі в спині забуваєш на роки півтора мінімум, хоча Владислав і рекомендує раз на рік проходити курс масажу. Я рекомендую теж звернутися до нього.
 
Ліана Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла я вже 4 сеанси у Владислава, дуже задоволена. У нього хороший, сильний масаж і багато різних маніпуляцій на відновлення рухливості хребта. Після першого масажу була крепатура, але Владислав сказав, що таке буває і після 2-3 сеансу мине. Після 2 разів мені стало набагато краще. Далі відчуваю сама, що мені легше рухатися. Навіть ось уже після 4-х сеансів у мене набагато краще самопочуття, тож я задоволена. Усім спасибі за рекомендації.
 
Альона Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Так нема за що. Будьте здорові.
 
Розумничка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранського Владислава знаю теж як хорошого лікаря! У мене чоловік не міг ходив, сідничний нерв защемило, уколи не допомагали, тоді невролог порекомендувала піти до Владислава. Після першого разу чоловік почав ходити нормально, після разу п'ятого пройшли всі болі. Теж дуже задоволені ним.
 
Ліана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування вже повністю пройшла. Все супер, кращого фахівця, ніж Владислав, я не знаю! Навіть мій київський масажист-мануальщик слабкий фахівець порівняно з Вашим Забранським. Лікування допомогло, болі всі минули, через рік повторимо.

Усім спасибі за відгуки та рекомендації, тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж мануальний Одеса (Масаж мануальний Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: