Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Лікаріум відгуки (Лікаріум відгуки)
Лікаріум відгуки
LucyК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікаріум відгуки
 


Привіт, дорогі форумчани! Я планую відвідати клініку "Лікаріум" і хотів би почути ваші коментарі. Які враження у вас залишилися після відвідування цієї клініки?
 
Стася Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний невролог - ключ до здоров'я нервової системи. У Лікаріумі знайшла саме такого фахівця - Калюжну Тетяну Євгенівну.
 
Анжела40 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалася атмосфера в клініці. Прийом у ЛОРа Гурської Т.В. залишив тільки позитивні емоції. Відмінний фахівець!
 
ЛейлаКо Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог-гіпнолог Козлов Ян Леонідович допоміг мені подолати страхи і тривожність, неймовірний професіоналізм.
 
Міра20 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікаріум - це не просто клініка, а команда справжніх медичних чарівників. Ендокринолог Догонова Марія Володимирівна зробила диво!
 
Лія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Павлов Сергій Володимирович, крім професіоналізму, ще й чудовий психолог - заспокоїв мене, пояснив усе ясно і призначив ефективне лікування.
 
Аза Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Психологиня по роботі з підлітками Фендюра Марія Олегівна з Лікаріуму - справжній ангел-охоронець для батьків. Вона допомогла розрулити складні ситуації та відновити гармонію у стосунках із дитиною.
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Після консультації у гінеколога Міщенко О.О. в Лікаріумі, я нарешті зрозуміла, в чому полягало моє занепокоєння. Вдячна за професіоналізм!
 
Аніса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що звернулася в Лікаріум. Сервіс на найвищому рівні, а фахівці - справжні майстри своєї справи.
 
Калі Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не думала, що відвідування гінеколога може бути таким комфортним. Велике спасибі Ларисі Євгенівні Лихачовій з клініки Лікаріум за професіоналізм і уважне ставлення.
 
Аризона Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом у клініці "Лікаріум"?
 
ЛейлаКо Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Через телефони реєстратури клініки - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Ківі Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Лікаріум працюють справжні професіонали, спасибі їм за моє здоров'я і благополуччя.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Лікаріум відгуки (Лікаріум відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: