Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки психотерапевт Одеса (Відгуки психотерапевт Одеса)
Відгуки психотерапевт Одеса
ІрмаЗум Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки психотерапевт Одеса
 

Доброго дня! Мені потрібна психотерапевтична допомога. Якщо у когось є позитивний досвід із психотерапевтами в Одесі, поділіться, будь ласка, своїми рекомендаціями.
 
Yolka33 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайомі порадили звернутися до Козлова Я.Л. З ним я зрозумів, що гіпноз - це не чари, а наука. Його методики допомогли мені змінити мій погляд на світ і набути впевненості в собі. Це був неймовірний досвід, за який я вдячний.
 
Olesya8 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов - винятковий фахівець у галузі гіпнотерапії. Його знання і досвід допомогли мені подолати страхи, які заважали мені рухатися вперед. Рекомендую його всім!
 
Воронін Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейні проблеми підірвали наші стосунки. Завдяки роботі з Тетяною Сергіївною Гончаровою ми навчилися ефективно спілкуватися і вирішувати конфлікти. Її методики - це не просто рекомендації, це справжня мудрість. Якщо вас турбують такі проблеми, звертайтеся до неї впевнений, вона допоможе.
 
Бєлякова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Депресія виявилася серйозним випробуванням для мене. Завдяки професійній підтримці Тетяни Сергіївни, я знайшов шлях до внутрішньої гармонії і почав знову радіти життю. Її тепло і розуміння роблять її унікальним психотерапевтом.
 
Elizabeth Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
З Владиславом Володимировичем Забранським я зрозуміла, що психологічний добробут безпосередньо пов'язаний із фізичним здоров'ям. Його унікальні методи як психосоматолога допомогли мені подолати безліч хвороб, які були спричинені стресами. Рекомендую вам звернутися до цього фахівця.
 
КальченкоБорис Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - це людина, яка поєднує в собі глибокі знання та неймовірний чуйний підхід. Його роль як сексолога, сімейного та особистісного психолога, психосоматолога неймовірно цінна для всіх, хто шукає гармонію та рівновагу.
 
Дуся Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна Фендюра - винятковий підлітковий психолог. Її вміння знаходити спільну мову з важкими підлітками та допомагати їм вийти зі складних ситуацій справжнє диво. Якщо у вас проблеми з дітьми підлітками, рекомендую звернутися до неї.
 
Кармелітта Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - справжній професіонал, який розуміє підлітків як ніхто інший. Її поради та підтримка допомогли моєму синові впоратися з труднощами та стати більш врівноваженим.
 
Архідея Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Які способи зв'язку з цими психологами?
 
Румія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Лікаріум доступні послуги лікаря Яна Козлова, на прийом до якого можна записатися, зв'язавшись за телефоном 093 5727387. Також у цій же клініці працює Марія Фендюра, вона також готова приймати пацієнтів, і для запису на прийом до неї можна скористатися номером 0635360647.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович приймає в приватному кабінеті на Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
ДіанаК Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанси з Тетяною Сергіївною Гончаровою доступні в онлайн-форматі через платформи WhatsApp, Viber і Telegram за номером 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки психотерапевт Одеса (Відгуки психотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: