Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Вправити хребет Одеса (Вправити хребет Одеса)
Вправити хребет Одеса
Світлана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Вправити хребет Одеса


Підкажіть будь ласка мануального терапевта або костоправа, який може вправити хребет в Одесі. Тільки потрібен перевірений фахівець, до якого зверталися або Ви, або Ваші родичі! Знайома була в одного такого "спеца" і після нього місяць спина в неї боліла... Тож боюся йти до мануальника або костоправа за рекламою, тому й написала тут, на форумі.

Болі в мене майже по всій спині, в районі хребта, але до першого зустрічного йти не хочу, просто боюся за своє здоров'я...

Прошу рекомендувати хорошого фахівця. Залишайте свої відгуки та рекомендації. Буду всім дуже вдячна!
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Вправити хребет - формулювання не зовсім правильне. Частіше кажуть "вправити диск хребта" або "вправити хребець". Не ображайтеся, що Вас поправила.

Щодо лікування, біль у спині (кажу як медсестра), може бути не тільки результатом функціональних блоків хребта, але також може бути і м'язовим. Найчастіше під час болю, навіть спричиненого проблемами з функціональною рухливістю хребта, в районі локації болю напружуються і спазмують м'язи, через що вони затискаються і нормально не пропускають кров. Тоді у пацієнта виникає відчуття "крепатури" - болю в м'язах через скупчення кислоти. Якщо у Вас давній біль і відповідно є вже м'язові проблеми, то Вам потрібен не тільки мануальний терапевт, а й масажист.

Мануальна терапія вирішує проблеми тільки з функціональними блоками хребта, але не займається м'язовими проблемами... Тому дуже часто після мануальної терапії пацієнт не отримує потрібного ефекту і в нього залишаються болі.

Вибачте, що багато тексту. Але це було б корисно знати.

Якщо захочете, то я Вам підкажу хорошого фахівця, якій у прямому сенсі слова поставив на ноги багато народу. Раніше він працював у 10-ій лікарні як і я, а зараз у нього своя, приватна практика.
 
Світлана Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, що пояснили.
Як я зрозуміла, то після виправлення хребців і дисків у мене можуть не минути болі.
Цитата Galina ()
Якщо захочете, то я Вам підкажу хорошого фахівця, якій у прямому сенсі слова поставив на ноги багато народу. Раніше він працював у 10-ій лікарні як і я, а зараз у нього своя, приватна практика.
Так, підкажіть будь ласка.
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Світлана ()
Так, підкажіть будь ласка.
Фахівця, якого я Вам порекомендую, багато людей у місті знають. Брався він завжди за найважчі випадки, які багато фахівців нашого міста не бралися лікувати. Наприклад, людину, яка злягла на два тижні і вже ніхто не вірив, що вона колись встане, Владислав підняв за 1,5 години роботи. І таких прикладів купа.
Він молодий фахівець, раніше працював у 10-ій лікарні, потім пішов у приватний медичний центр, а зараз приймає в себе вдома в Одесі, район Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького, будинок, здається, 49. Ціна прийому начебто 100 гривень. Сеанс масажу і мануальної терапії триває у нього близько 40-45 хвилин. Звати його Владислав. Його номери телефонів:
048 7010704, 050 9935792, 067 7844314, 063 4877825
 
Віоллета Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хотіла Владислава порекомендувати.
Була в нього з чоловіком. У чоловіка були болі в попереку, які його мучили останні пів року точно, але вже після першого сеансу у Владислава, болі майже минули. Після 3 сеансу спина чоловіка більше не турбувала. Пройшов чоловік у нього 10 сеансів і поки більше не скаржиться на спину. Тож ми з чоловіком теж рекомендуємо Вам Владислава.
 
Світлана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Галина і Віоллета, Дякую за відгуки та рекомендації! Я Вам дуже вдячна.
Почитала про Владислава відгуки в інтернеті, його дуже рекомендують багато хто. Відгуки про нього на різних сайтах мені дуже сподобалися, тож вранці наберу його і запишуся на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Вправити хребет Одеса (Вправити хребет Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: