Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Жіночий лікар в Одесі (жіночий лікар в Одесі)
Жіночий лікар в Одесі
MatiXxxx Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Жіночий лікар в Одесі


Вітаю! Шукаю жіночого лікаря для обстежень. Якщо у вас є лікар, який вас вразив своїм професіоналізмом, поділіться, будь ласка!
 
Miss_Brutall Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, я просто не можу натішитися, що знайшла такого професіонала, як Міщенко Ольга Опанасівна! Була в неї кілька разів, і щоразу переконуюся в її високому професіоналізмі. Дуже рекомендую!
 
Аніса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко - моя лікарка на все життя! Вона грамотна, завжди відповідає на запитання, проводить ретельні огляди. Атмосфера прийому - як у гостях у подруги. Записуйтеся!
 
Yetti263 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко - справжній професіонал своєї справи! Я була на прийомі кілька разів і просто в захваті від її уваги до деталей. Завжди буду звертатися тільки до неї!
 
Іона Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Такі гінекологи, як Міщенко О.О. - рідкість. Я була у неї, і вона оперативно вирішила мої проблеми. Рекомендую всім!
 
Дика_кішка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - ще один розумний гінеколог! Дівчата, якщо вам потрібен лікар уважний і делікатний, то це вона. Рекомендую на всі сто!
 
Леоніда Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Колосова - прекрасний лікар! Я в неї була, і вона справді вникає в проблему, завжди інформує про перебіг лікування. Вдячна їй за турботу.
 
Анабель Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Як записатися до Міщенка і Колосової? Я теж хочу потрапити до таких лікарів. Хтось може підказати?
 
Yetti263 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87, де працює Ольга Міщенко. Я так записувалася. Але краще дзвонити заздалегідь, місця у них розподіляються швидко!
 
Леоніда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Колосовій за професіоналізм! Я відчуваю себе в надійних руках. Атмосфера на прийомі - просто чудова. Приймає Олеся Василівна в МКЛ № 10, її контактний номер телефону - 0966717563.
 
Crystal Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся - це справжній ангел у білому халаті. Я в захваті від її професіоналізму і турботи. Рекомендую всім!
 
Калі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - лікар із золотими руками! Дуже задоволена її роботою. Лікування пройшло на найвищому рівні.
 
Хижачка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Міщенку я відчула, що лікування може бути не тільки ефективним, а й приємним. Рекомендую всім, кому важливе професійне ставлення і турбота!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Жіночий лікар в Одесі (жіночий лікар в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: