Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог 7 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог 7 пологовий будинок Одеси)
Хороший гінеколог 7 пологовий будинок Одеси
Айлін Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог 7 пологовий будинок Одеси


Здраствуйте, перебуваю на 32 тижні, скоро народжувати. Хотілося б почути конкретні відгуки про лікарів. З ким народжували? До кого краще звернутися?
 
Мартаа Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу Подоляна Олександра Ілліча. Завдяки йому я і мій малюк живі. Було відшарування плаценти, він одразу зрозумів, у чому справа і терміново провів операцію, не розгубився. Якби не Олександр Ілліч, навіть не знаю, де б зараз ми були.
 
Воронкова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала разом з Олександром Іллічем. У мене були проблеми зі здоров'ям, тому потрібен був дійсно хороший фахівець, який простежить за всім і допоможе. Я у своєму виборі анітрохи не розчарувалася, бо Олександр Ілліч виявився приголомшливим медиком і неймовірно уважною людиною. Коли почався пологовий процес, він постійно перебував поруч, контролював весь процес. Він одразу мені сказав, що пологи будуть природними, принаймні, будемо намагатися самі народити, хоча синок великий. Не без складнощів, але все вийшло!
 
9Жанна9 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала сина (2019 р.) і доньку (2022 р.) у Подоляна Олександра Ілліча у 2-му пологовому будинку. Лікар надійний, високої кваліфікації, професіонал у своїй справі. З ним ніякі пологи не страшні.
 
Irinka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо в когось є можливість вибору, рекомендую, ні, навіть раджу, народжувати саме в Подоляна А.І. Це лікарка від бога і професіонал своєї справи.
 
Русаліна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порекомендувати суперпрофесіонала гінекології - Полюлях Оксану Анатоліївну.  Вона приймала в мене пологи! Лікар від Бога! Як людина і як професіонал просто супер! Рекомендую! Завдяки їй пологи пройшли швидко і легко!
 
Філіпа Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна професіонал своєї справи. Будучи сама акушером-гінекологом, я дуже довго і ретельно шукала лікаря. Дуже рада, що потрапила саме до неї. Операція тривала менше півгодини. Післяопераційний період протікав відмінно, шва не видно зовсім. Головне, малюк на 8/9 балів за Апгар народився. Усім задоволена. За наступним тільки до неї! Однозначно рекомендую.
 
Светослава Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, все що пишуть - правда, лікар від бога. Дуже вдячна Оксані Анатоліївні за здорового хлопчика.
 
Зінуля Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер лікарка. Професіонал. Народила сама і без жодних проблем, хоча всі говорили, що не вийде. У неї золоті руки.
 
неля Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити інформацію про цих гінекологів?
 
Мартаа Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч, пологовий будинок №7 просп. Космонавтів, 11б, телефон 0960390029, 0667225294
 
Светослава Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка-гінекологиня Полюлях Оксана Анатоліївна, завідувачка 1 акушерського відділення 5го пологового будинку вулиця Маршала Говорова 28, телефон 0973540073.
 
Dann265 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Подолян А.І. - чудовий лікар і людина! Завдяки його професіоналізму у мене два прекрасних сини.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог 7 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог 7 пологовий будинок Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: