Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дерматолог Одеса (Хороший дерматолог Одеса)
Хороший дерматолог Одеса
МонаЛіза Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дерматолог Одеса

Форумчани, підкажіть, будь ласка, хорошого дерматолога, буду дуже вам вдячна. До цього була на прийомі у 2х різних клініках, результат 0...
 
3Дарья3 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний лікар - Дмитренко Алла Михайлівна, вона врятувала мого сина від вугрової хвороби, за що їй безмежно вдячна! Зараз у сина найчистіше обличчя. Навіть не віриться, що результат лікування може бути таким фантастичним!  Рекомендую всім!
 
Брітні Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Були з донькою на прийомі у чудового дерматолога Дмитренка. Звернулися з висипом на шкірі в дитини. До цього лікувалася у дерматолога Українець, яка призначила лікування, після якого стало ще гірше.  Після призначення Алли Михайлівни на 3 день дитині стало набагато легше. Зараз шкіра дитини чиста. Я дуже задоволена результатом. Ми дотримуємося рекомендацій лікаря. Тепер тільки до Алли Михайлівни!
 
Уся Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній лікар із великої літери! Лікування тривало 6 місяців, було нелегко, але в підсумку ми отримали приголомшливий результат! Рекомендую цього фахівця всім!
 
Alevtina Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Оскільки сама довго шукала хорошого фахівця, який реально може допомогти при проблемах зі шкірою, хочу порекомендувати Дмитренка О.М. Звернулася по допомогу через проблему акне в сина. Було призначено серйозне і, найголовніше(!), дієве лікування. Залишилися дуже задоволені та вдячні! Прекрасний фахівець!
 
Хриса Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Аллі Михайлівні! Багато років боролася з проблемною шкірою... Лікування ще не закінчено, але, як кажуть, "результат очевидний", у моєму випадку - на обличчі!
 
Айлін Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз радію своєму віддзеркаленню в дзеркалі, все завдяки чудовому фахівцю Дмитренко. Все строго, чітко, зрозуміло!
 
Мартаа Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата. хто звертався до Алли Михайлівни, зорієнтуйте за вартістю?
 
Уся Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість доволі демократична - 300 грн за прийом.
 
Дульсінея Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з Аллою Михайлівною?
 
3Дарья3 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон - 0679049003.
 
Odesseya12 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар у своїй справі! Дуже уважна, професійна. Все чітко, ясно і зрозуміло, а головне ефективно допомогло.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дерматолог Одеса (Хороший дерматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: