Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса Київський район (ангіоневролог у Київському районі Одеси)
Ангіоневролог Одеса Київський район
Діонісія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Одеса Київський район


Вітаю всіх! Шукаю рекомендації щодо ангіоневрологів. Якщо у вас є досвід звернення до таких лікарів і є кого порекомендувати, будь ласка, поділіться інформацією.
 
Роза456 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно зверталася до ангіоневролога Патрашка Катерини Вікторівни, і я не можу не поділитися своїм досвідом лікування. Вона така турботлива і професійна! Лікування пройшло гладко, і я почуваюся набагато краще.
 
анжеліна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Роза456, я згодна з вами, Патрашка Катерина Вікторівна - це золото. Вона так уважно вислуховує і завжди готова допомогти. Я відчуваю, що моє здоров'я в надійних руках.
 
Октавія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були серйозні проблеми з судинами, і Патрашку Катерина Вікторівна допомогла мені повернутися до нормального життя. Вона - справжній ангіоневрологічний геній!
 
Самуїл Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Калюжна Тетяна Євгенівна теж заслуговує на увагу. Я їй вдячний за професійне лікування і доброзичливе ставлення.
 
Ребекка Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Самуїл, не можу не погодитися. Калюжна Тетяна Євгенівна зробила для мене неймовірне. Я тепер почуваюся краще, ніж будь-коли.
 
Клава44 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Ребекка, Тетяна Євгенівна дійсно знає свою справу. Я почуваюся набагато краще після лікування в неї.
 
Іззі Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна - це найкращий лікар, з яким мені доводилося стикатися. Я вдячна їй за її професіоналізм і турботу про моє здоров'я.
 
Аризона Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я звернувся до ангіоневролога Калюжної Тетяни Євгенівни, і це було найкраще рішення. Вона володіє неймовірним досвідом і увагою до деталей. Усім раджу!
 
Nickolas00 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можете ви розповісти мені, яким чином можна оформити запис на прийом до ангіоневрологів Патрашка Є.В. і Калюжної Т.Є.?
 
Іззі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом до Катерини Патрашку можете за телефоном - 0934815955.
 
Клава44 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, контактні телефони для запису - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
lion222 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Ці лікарі заслуговують на найвищу оцінку. Я консультувався з ними обома, і вони - справжні професіонали, яким можна довіряти.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса Київський район (ангіоневролог у Київському районі Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: