Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування пролапсу органів малого таза в Одесі (Лікування пролапсу органів малого таза в Одесі)
Лікування пролапсу органів малого таза в Одесі
Poplavskaya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування пролапсу органів малого таза в Одесі 


Доброго дня, форумчани! Хто-небудь може підказати, до якого гінеколога найкраще звернутися з приводу пролапсу органів малого таза? Будь ласка, поділіться своєю думкою з цього приводу!
 
Zolotareva Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Чула багато позитивних відгуків про Колосову Олесю Василівну. Вона справжній професіонал і справді допомагає. Мій досвід лікування пролапсу з нею був чудовим!
 
8Ulyana Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - лікар від Бога! Я згодна, що рідко зустрінеш такого професіонала. Вона не тільки лікує, а й завжди готова вислухати і пояснити.
 
Горислава Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Колосова Олеся Василівна - це справжній професіонал. Вона класно підійшла до мого лікування пролапсу. Дівчата, якщо у вас проблеми, сміливо звертайтеся до неї!
 
Ельміра Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вдячна Колосовій Олесі Василівні за успішне лікування пролапсу органів малого таза. Дуже уважний підхід до пацієнтів!
 
Всеслава Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга порекомендувала Гарбузенко Наталію Дмитрівну. Я записалася на прийом до неї і анітрохи не пошкодувала. Лікування дало свої результати, почуваюся набагато краще!
 
shevchuk5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна - чудовий фахівець. Я була у неї на консультації і залишилася дуже задоволена. Рекомендую!
 
ІринаКазакова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася до Гарбузенко Наталії Дмитрівни, і можу сказати, що це дійсно грамотний лікар. Лікування принесло результати, раджу!
 
Дружиніна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Гарбузенко Наталію Дмитрівну. Вона дійсно знає свою справу. Якщо у вас проблеми, не соромтеся звернутися!
 
Ісідора Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу записатися до цих гінекологів. Як можна це зробити і де вони приймають?
 
shevchuk5 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію за номером +380660081932.
 
Ельміра Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63. Записуйтеся на прийом!
 
Poplavskaya Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки та рекомендації! Дуже корисна інформація.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування пролапсу органів малого таза в Одесі (Лікування пролапсу органів малого таза в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: